Анонс матчів 21-26 березня

НУХТ — КНУБіА
Ці два суперника вже зустрічались раніше, і останній матч завершився невтішно для “будівельників”. Чи зможуть вони на цей раз запропонувати НУХТу гідну боротьбу, тим більше що на кону можливість продовжити змагання за Кубок.

НУХТ-2 — ІКВС
“Нухтівці” зустрінуться з командою, яка лідирує у Першій лізі за показником забитих м'ячів. Тому варто очікувати запеклої та видовищної боротьби двох сильних суперників.

Університет ім. Б. Грінченка — Політехнік (НТУУ “КПІ”)
Ну що ж, все вказує на те, що Політехнік продовжить свою безпрограшну серію.

НТУУ “КПІ” - Університет ім. Грінченка
Минула зустріч цих суперників завершилась перемогою “грінченківок”. Озираючись на розташування команд у турнірній таблиці, є велика ймовірність, що і на цей раз вікторія буде за Університетом ім. Грінченка.

КНУБіА  - НУФВСУ
На даному етапі НУФВСУ необхідно набирати залікові бали. Тому гра проти команди “будівельниць” - справжній щасливий квиток для “інфізівок”.

НУБіПУ — Академія СБУ
У випадку перемоги у цьому матчі, “аграрники” отримують чудовий шанс піднятись аж на три сходинки у турнірній таблиці. А отже, боротьба буде запеклою.

НУХТ — НПУ ім. Драгоманова
Бій справжніх “титанів” Жіночої ліги. І без зайвих слів зрозуміло, що поєдинок очікується шалений, багатий на емоції та видовищний за рівнем гри.

НПУ ім. М. Драгоманова — НУХТ
“Драгоманівцям” випав складний суперник. А враховуючи турнірне положення команд верхівки Вищої ліги, “педагогам” просто необхідна перемога у цьому матчі.

НУФВСУ-МАУП — КНУ ім. Шевченка
Ще зовсім нещодавно між цими суперниками велась завзята боротьба за верхівку Першої ліги. А зараз НУФВСУ-МАУП залишається сподіватись на те, щоб мати змогу хоча б трохи наздогнати “шевченківців”.

НТУ — Академія СБУ
Порівняно з минулим разом, НТУ випав суперник практично рівний за силами. Чи зможуть транспортники зібратись, та показати все, на що вони здатні?

Авіатор (НАУ) — НМУ ім. О. О. Богомольця
Чи змогли “авіатори” повністю оговтатись від розгромної поразки від НУХТу та чи “медики” не занадто розслабились після перемоги над СБУ, - покаже очне протистояння команд.

НПУ ім. М. Драгоманова — КНУБіА
Запекла боротьба за лідерство у Вищій лізі не залишає “драгоанівцям” іншого вибору, крім як перемагати у цьому матчі.

НУБіПУ — Університет ім. Б. Грінченка
Гості виглядають фаворитами у протистоянні, проте важкий графік може сказатись на грі обох команд. 

Дисциплінарні покарання: 

Ніколаєв Вадим 22.03 (IКВС)

Швець Богдан 22.03 (Унів. ім. Б. Грінченка)

Піскун Ярослав 25.03 (Унів. ім. Б. Грінченка)

Цапов Роман 25.03 (НПУ ім. М. Драгоманова)

Мороховець Артем 25.03 (НПУ ім. М. Драгоманова)
 
20 березня 2016

 668 переглядів

 
 
123123