НУБІПУ громить КНУ в дуже напруженому матчі

В четвер, 13 лютого на паркеті спортивного комплексу Київського національного Університету імені Тараса Шевченка відбувся матч 8 туру групового етапу змагань з футзалу серед студентів, в якому місцевий КНУ ім. Шевченка приймав гостей з НУБІПУ.

Гості приїхали на матч в якості фаворитів, адже мали на 6 балів більше ніж суперники. З перших хвилин НУБІПУ взяв м’яч під контроль, однак КНУ свідомо граючи другим номером виглядали непогано. Перший небезпечний момент стався біля воріт КНУ, Олег Ставничий небезпечно пробивав по воротах Андрія Скиданчука, однак воротар був на місті. Відповідь послідувала у контр-атаці, Олексій Таранченко отримав м’яч в вигідній позиції і сильно пробив, однак вище. Більш тактично підкований НУБІП грамотно контролював гру, це призвело до того що воротар КНУ тримаючи м’яч в руках довго не міг вирішити куди його кинути, арбітр призначив вільний удар в сторону воріт господарів. Після розіграшу вільного удару Ігор Макаренко відкрив рахунок у матчі. Після голу картина матчу майже не змінилась, тому тренер КНУ взяв тайм аут, і буквально через хвилину Богдан Скомінський зрівнює рахунок. Не довго музика грала для гравців КНУ, тому що через хвилину, Артем Лісовський знову вивів свою команду вперед. Для збільшення числової переваги в атаці КНУ підключали воротаря, в одному з таких епізодів в кінці першого тайму вони майже обрізались, однак воротар КНУ Андрій Скиданчук вчасно зімітував дельфіна, арбітр вгледів симуляцію воротаря, але гру зупинити довелось.

Другий тайм зустрів нас напруженою грою на зустрічних курсах і великою кількістю жорстких моментів, в одному з яких Андрій Скиданчук знову шукав фол, однак суддя вкотре його не зафіксував, не згодний з рішенням Андрій нагрубив судді, за що отримав жовту картку. В середині другого тайму Вадим Надобенко збільшив перевагу своєї команди до комфортних 1:3. КНУ кинувся відіграватись всією командою включаючи воротаря, але поганий прийом м’яча підвів Андрія Скиданчука, що призвело до виходу на пусті ворота Артема Кияниці, який скористався подарунком і встановив остаточний рахунок матчу – 1:4.

Ця перемога дозволила НУБІПУ піднятися на 2 сходинку в турнірній таблиці, а КНУ закріплюється на 6 місці.