Дівчата з НПУ ім. Драгоманова залишаються непереможними

У середу, 12 лютого на паркеті спортивного комплексу Національного педагогічного університету ім. Драгоманова відбулась гра 6 туру першого етапу змагань з футзалу серед жіночих команд ЗВО столиці, в якій місцева команда приймала гостей з НУБІПУ.

Розклад перед матчем не міг тішити дівчат із НУБІПУ, адже в першому колі змагань, вони програли із розгромним рахунком і фактично не мали шансів нав’язати боротьбу лідерам чемпіонату.

Вже на 2 хвилині протистояння Кристина Козаченко відкрила рахунок в матчі, а вже через хвилину оформила дубль. В цей момент стало зрозуміло, що  інтрига в цьому матчі помирає в геометричній прогресії. Але при рахунку 2:0, дівчата з НУБІПУ провели небезпечну атаку, яка закінчилась ударом в площину воріт Вероніки Ковальчук, але нажаль це була їх перша і остання небезпечна атака у матчі. НПУ контролювало хід поєдинку і вже до перерви рахунок був дуже переконливим – 5:0. Всі 5 голів команди забила Кристина Козаченко. Після такого удару тяжко прийти в себе, а тут вже на 2 хвилині другого тайму Вікторія Дудка забиває 6 гол своєї команди і НУБІПУ остаточно втратили віру в себе. Після цього жіноча збірна НПУ забиває ще 9 голів, тим самим встановлюючи остаточний рахунок матчу – 15:0. Кристина козаченко забила 11 м’ячів, хет-триком відзначилась Вікторія Дудка і один гол на рахунку Анастасії Застели.