Анонс матчів 10.02 - 14.02

Зимова перерва добігає свого кінця, а це означає, що кращі студентські команди столиці з футзалу повертаються на спортивні майданчики. Перший ігровий тиждень і низка цікавих матчів під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Різниця між цими командами 3 очки, а в минулому році впевнену перемогу 4:0 святкували підопічні Тараса Шпички. Чи вдасться дівчатам з КУБГ помститися за ту прикру поразку?

Беззаперечний лідер жіночої ліги – команда НПУ ім. Драгоманова прийматиме суперниць із НУБіПУ. Чи є що протиставити гостям такому грізному супернику?

Сьома та восьма команди групи А зустрінуться між собою. Ще до перерви ТНУ здолали «європейців» із рахунком 6:2, а вже сьогодні спробують обігнати КНУ в турнірній таблиці.

Прикра домашня поразка в 7 турі «авіаторів» від команди КНТЕУ, яку чудово запам’ятали гравці з НАУ. Зараз в них є шанс реабілітуватись, але для цього необхідно вже у чужих стінах продемонструвати непогану гру проти команди «торгового».

Та сама ситуація і у «АКФ», які поступились «грінченківцям» 3:2 у сьомому турі та спробують дати бій своїм більш досвідченим суперникам вже на цьому тижні.

Дівчата з НУФВСУ непогано себе проявили в домашньому матчі 5 туру, але на разі виїзна гра проти команди «Авіатор», в якій потрібний результат здобути буде не так і просто.

Четверта команда групи А завітає до шостої та розіграють три очки між собою. Для того аби продовжувати боротьбу за потрапляння до четвірки кращих у своїй групі, НУБіПУ необхідно здобувати максимум у цій зустрічі, але це не так просто зробити на паркеті залу КНУ ім. Тараса Шевченко.

Не таким простим був попередній матч між цими командами, а виїзна гра для «будівельників» стане ще складнішою. Чи вдасться Даньку та компанії здобути три очки в матчі проти ВІТІ ім. Героїв Крут?

 

 
12 лютого 2020

 119 переглядів

 
 
123123