Не забиваєш ти - забивають тобі

Саме такою неписаною футбольною істиною можна описати матч восьмого туру групового етапу змагань з футзалу серед студентів, між “АКФ” НАУ та Університетом ім. Б. Грінченка, який проходив в четвер 13 лютого на території спортивного комплексу Національного авіаційного університету міста Києва.

Матч видався дуже цікавим. Вже на другій хвилині Гавриленко Дмитро реалізував свій момент, та вивів свою команду вперед. Проте радіти гостям судилось не довго, бо вже майже через хвилину Леусов Микола успішно пробив з шести метрової дистанції та зрівняв рахунок у матчі. Боєва нічия протрималась до кінця першого тайму. Команди не змогли відзначитись у воротах суперника і пішли на перерву. А з цікавих моментів можем відзначити тільки жовту картку капітана КУБІ, яку він отримав за жорстку гру в боротьбі за м`яч.

По перерві команди з новими силами почали бігти в атаку. І вже через хвилину завдяки зусиллям Сиродана Тараса господарі поля вийшли вперед, а згодом змогли закріпити свій успіх забивши третій. Відзначився Богданчик Михайло. Здавалось, що усіх сьогодні на стороні НАУ і перемога буде за ними, проте не так сталося, як гадалося. Зробивши кілька замін, команда Грінченка зі свіжими силами побігла відіграватись, що їм до речі успішно вдалося. На 27 хвилині забив Брндаренко Євген, а ще  через 3 хвилини Никоненко Владислав зрівняв рахунок.

Два швидких голи додали сил команді і вони почали насідати на воротах суперника, що дало свій результат і завдяки зусиллям Давиденко Миколи гості вийшли вперед, а через сім хвилин під кінець матчу, саме він зробив дубль і поставив жирну крапку в цьому матчі, розбивши всі надії команди НАУ бодай на нічию, та приніс своїй команді три залікові пункти.

Владислав Мартинюк

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

 
14 лютого 2020

 132 перегляда

 
 
123123