Гол на останній хвилині приносить нічию для команди Інтер ЄУ

У середу, 12 лютого на паркеті спотривного комплексу НПУ ім. М. Драгоманова відбулась гра восьмого туру групового етапу змагань з футзалу серед студентів, в якому між собою на зустрілись сусіди по турнірній таблиці групи А ТНУ ім. В. Вернадського — Інтер ЄУ.

З самого початку матчу команди дали зрозуміти, що матч буде динамічним та швидким і почали розмінюватись атаками. M`яч не затримувався в ногах на довго ні в однієї з команд і швидкий гол не змусив себе довго чекати. Вже на другій хвилині першого тайму гості вийшли вперед завдяки зусиллям Андрія Каплаушенко, який успішно використав свій гольовий момент та відправив точним ударом мяч повз воротаря. Відповідь прийшла швидко і після чергової атаки гравці НТУ ім. В. Вернадського на 4 хвилині заробили штрафний удар з вигідної позиції, який зміг реалізувати Ягьяєв Алім. А вже на 10 хвилині саме він зробив дубль, вивівши вже свою команду вперед. Далі темп гри трохи зменшився і наступний гол стався під самий кінець першого тайму. Олександр Шевченко зрівнює рахунок холоднокровно розібравшись у складній ситуації.

По перерві матч був вже не таким швидким, але не менш цікавим та результативним, гольові моменти мали обидві команди, але гарна гра воротарів, трохи невезіння та кілька влучань у каркас воріт і ось на 24 хвилині ми побачили дубль від Капаушенко. Проте, як і в першому таймі відповідь прийшла швидко і ось вже свій результативний удар на 28 хвилині святкував Аміранашвілі Костянтин. Далі команди ще раз розмінялись голами на 33 і 37 хвилині, здавалося що на цьому все і команди будуть догравати матч, але не тут то було, на 39 хвилині Ахметов Ніязі майже вириває перемогу для номінальних господарів поля, але «європейці» проявили характер. Хлопці не опустили руки після пропущеного на останній хвилині голу і не збиралися миритись з поразкою, та побігли відіграватися всім складом. І їм це вдалось, за 12 секунд до фінального свистка, коли Іван  Селюк ударом від стійки виривав для своєї команди один заліковий пункт в принциповому для них протистоянні.

Владислав Мартинюк

Фото: Дмитро Івашков

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

 
13 лютого 2020

 129 переглядів

 
 
123123