Команда КНТЕУ рятується від поразки за 4 секунди до фінального свистка

13 лютого на паркеті спортивного залу Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра 8 туру змагань з футзалу серед студентських команд столиці, де місцева команда приймала гостей з Національного авіаційного університету.

Цікавості даному протистоянню додавав результат їхньої попередньої зустрічі, в якій команда «торгового» здобула виїзну перемогу із рахунком 3:2, хоча «авіатори» виглядали більш переконливими і гостям в тій грі трохи допомогло везіння. Ця гра була дечим схожа на попередню, але про все по порядку. Господарі розпочали більш жваво і вже на перших хвилинах матчу Владислав Ковальов мав нагоду відкрити рахунок, але на заваді стала стійка воріт. До середини першого тайму була рівною, але невелика ігрова перевага була на боці місцевого колективу. Та на 10-й хвилині матчу чудова прострільна передача в карний майданчик суперника від Михайла Закусило, яку реалізував у перше взяття воріт у матчі Богдан Стрельчук. Гості несподівано вийшли вперед і перейшли на гру від оборони. Контр-атаки «авіаторів» були подекуди більш гострими за позиційні наступи їхніх опонентів, які чимало помилялись на власній половині поля. Проте на передостанній хвилині першого тайму Владислав Ковальов разом з Дмитром Піщаним кілька разів обігрались в стінку, перший віддав, а другий без проблем зрівняв рахунок в матчі. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Друга двадцятихвилинка розпочалась під диктовку підопічних Світлани Головіної. Два непоганих удари від Павла Дрозда та Владислава Уса парирував Святослав Назарекно. Але і він не зміг допомогти своїй команді на 26-й хвилині, коли Владислав Мовсисян скористався помилкою першого номера гостей та вивів свою команду вперед точним та сильним ударом з близької відстані. Такий рахунок не влаштовував команду Ігоря Дайнеко, тому хлопці побігли відіграватись. За чотири хвилини до фінального свистка сталося щось неймовірне. Спочатку, після затяжної атаки команди з НАУ, першим на добиванні був Ілля Козаренко, який непоганим ударом зрівняв рахунок. А згодом той таки Козаренко опинився на ударній позиції і хоч кут був досить гострий, «дев’ятка» гостей влучила точно поміж ніг голкіперу. Все перевернулося з ніг на голову за одну хвилину. Господарі побігли відіграватись, але невелика кількість часу додавала тільки нервовості в їхні дії. Все вирішилось за 4 секунди до фінального свистка. Голкіпер «торгового» Вадим Береговий підключився до атаки своєї команди, віддав на фланг на вільного Владислава Мовсисяна, а той прострілив на дальню стійку, де м’яч у вже порожні ворота фактично заніс капітан КНТЕУ Богдан Антоненко. Загалом слід відзначити воротаря місцевої команди, який видав дуже впевнений поєдинок, а «зелені» знову начудили в захисті. Натомість стало цілком зрозуміло чому саме «Авіатор» йде на другій сходинці групи А. Хлопці, попри нестаток майстерності, мають дуже велику волю до перемоги, за що цей колектив неможливо не поважати.