Нагородження жіночих команд V Чемпіонату столиці з футзалу

Спортивний комплекс Національного університету фізичного виховання та спорту України 25 квітня прийняв у своїх стінах кращі колективи V Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО сезону 2018-2019 рр., який було проведено під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Відкрили церемонію нагородження колектив з чірлідингу Київського національного торговельно-економічного університету своїм запальним виступом. Після вступних слів ведучий запросив у центр залу організаторів свята та партнерів ФАСК, серед яких Вадим Місюра – Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва, Євген Імас – Президент Спортивної студентської спілки України та Ректор НУФВСУ, Ігор Кочетов – Голова Федерації футболу м. Києва, Вадим Гутцайт – Директор Департаменту молоді та спорту КМДА, Олександр Яцунь – Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, Руслан Хоботов – Голова Федерації футзалу м. Києва, Сергій Бобровник – Начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Інна Дідич – Голова Асоціації жіночого футзалу м. Києва. Одразу по завершенню державного гімну України до вітального слова було запрошено Ректора університету, чиї стіни вже вкотре приймають фінальний матч та нагородження кращих жіночих студентських команд столиці з футзалу, Президента СССУ – Євгена Вікторовича Імаса, який щиро привітав усіх присутніх на святі та відзначив, що розвиток студентського спорту розпочинається саме з футболу, який є основоположним видом спорту для молоді. Також Ректор НУФВСУ побажав командам вдалої гри та задоволення від неї, як гравцям, так і вболівальникам. Привітав команди і Вадим Маркович Гутцайт: «Я хочу привітати команди, гостей та вболівальників із щорічним святом – фіналом розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих команд! Я бажаю всім успіху та наголошую, що краса врятує світ!»

Олександр Яцунь також звернувся до всіх присутніх з вітальним словом: «Шановні студенти, кожен з Вас йде до своєї головної перемоги та мети, але тільки нам всім разом вдасться цей шлях здолати і здобути краще майбутнє. Частіше дивіться на зорі та рідше під ноги. Нехай щастить!»

Від привітань гості перейшли до вручення нагород. Голова Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов нагородив медаллю ФФК II ступеня Вадима Гутцайта та завідуючу кафедри фізичного виховання та спорту НУХТ Ірину Павлюк. Згодом поважні гості нагородили бронзовими медалями дівчата з Національного університету фізичного виховання та спорту України. Друге місце у V Чемпіонаті м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО здобула команда Київського університету ім. Бориса Грінченка. Золоті нагороди вибороли футзалістки Національного університету харчових технологій, які своєю переконливою грою не залишили шансів суперницям.

Були нагороджені переможці у окремих індивідуальних номінаціях, що були визначені Радою тренерів та членами Виконавчого комітету ФАСК. Тож кращим бомбардиром сезону стала Анна Сидоренко з НУХТу, яка відзначилась 19 забитими м’ячами у десяти матчах. Її партнер по команді Анна Голубцова була визнана кращим воротарем за підсумками сезону. Кращим гравцем стала Лілія Сисоєва з КУБГ. Кращим захисником стала Вікторія Роздобудько із місцевої команди НУФВСУ, а кращим тренером стала Алла Василівна Гресь, підопічні якої стали у цьому сезоні Віце-чемпіонками.

Від спортивних нагород справа перейшла до нагородження красунь, які взяли участь у вже традиційному конкурсі краси «Міс фото ФАСК», який було організовано спільними зусиллями прес-служби ФАСК та ТМ «Parimatch». Голова журі конкурсу Вадим Гутцайт разом з Президентом ФАСК Вадимом Місюрою відзначили шість красунь-учасниць, які представляли кожна свою команду та цілий університету. Тож, згідно з впровадженими членами журі конкурсу номінаціями, звання «Міс чарівність» виборола Вікторія Соломаха з НПУ ім. М. Драгоманова, «Міс грація» стала Валерія Коноваленко з команди НУФВСУ, звання «Міс елегантність» отримала Каріна Василенко з НУБіПУ, «Міс овація» стала Анна Голубцова з НУХТу, нагороду «Міс посмішка» отримала Аліна Петренко з НАУ, а головну нагороду та звання «Міс фото ФАСК 2019» здобула Наталія Трайкун з КУБГ, яка набрала найбільше голосів на момент завершення конкурсу, як від членів журі, так і від читачів та підписників порталів ФАСК. Слід відзначити, що у конкурсі взяли участь близько 10 000 осіб, що надавало натхнення та сил дівчатам у боротьбі за це звання.

По завершенню нагородження та пам’ятного фотографування, на паркет вийшли фіналісти розіграшу Кубку столиці з футзалу серед жіночих команд ВНЗ 2019 р. команда Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та дівчата з Національного університету харчових технологій, які вирішили долю омріяного трофею.

Владислав Третяк

Фото: Дмитро Івашков

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТМ «Селект», ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «Міленуім спорт», Київська міська державна адміністрація, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.

Інформаційний партнер – Спорт.юей

 
26 квітня 2019

 306 переглядів

 
 
123123