Хет-трик Наталії Чендей у матчі-відкритті жіночих змагань з футзалу ФАСК

Старт VII Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО припав на 16 грудня. В матчі-відкритті команда-дебютант змагань – збірна КНУ ім. Тараса Шевченка приймала суперниць з КУ ім. Бориса Грінченка.

Фаворитом даного матчу ще до його початку були саме підопічні Алли Гресь, адже вони мають чудовий досвід та завжди претендують на нагороди у змаганнях з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. Натомість про команду КНУ було нічого невідомо, окрім того, що в цьому ЗВО навчаються дівчата, які захоплюються даним видом спорту та не бояться попробувати свої сили в чемпіонаті. На старті матчу гра була більш-менш рівною, але більшою ігровою перевагою володіли гості. Автором першого небезпечного моменту в матчі була Маргарита Кісельова, але 25 номеру забракло точності. У господарів активною була капітан команди Анастасія Костюченко і загалом гра була вибудована саме навколо цієї виконавиці, але самостійно обіграти захист суперника їй майже не вдавалось. Сил на повернення у захист не було, звідси і почали виникати небезпечні нагоди, адже дівчата з КУБГ часто залишались на чужій половині майданчику, маючи чисельну перевагу. Відкрити рахунок вдалось ближче до середини першого тайму, коли чудову передачу від Кісельової замкнула Наталія Чендей. Трьома хвилинами пізніше рахунок подвоїла Вероніка Розгуляяєва, обігравши кілька опонентів на власному шляху. Згодом воротар гостей Анна Біляк була змушена рятувати власну команду, парирувавши удар від Юлії Оксенюк. Проте ще до перерви «червоні» ще двічі змогли відзначитись. На 17-й хвилині Аріна Кравець добила вже у порожні ворота м’яч після вдалого відскоку, а останнє слово в першому таймі було за Чендей, яка оформила дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч. Тож чотири забиті голи в першому таймі – такий здобуток команди КУБГ.

По перерві гра особливо не змінилась, окрім того, що господарки поля почали більш активно йти вперед. Вони розуміли, що здобути очки в матчі з таким досвідченим суперником їм буде вкрай важко, тому головною метою було забити перший гол в сезоні. Для цього нагод було вдосталь, але дівчатам з КНУ об’єктивно не щастило моментами, а інколи свою команду рятувала Анна Біляк. Кілька майже стовідсоткових нагод у Марії Бендик та Анастасії Костюченко, але з останнім ударом не складалося. А от у кого все виходило, так це у Наталії Чендей, яка вже на 29-й хвилині зустрічі оформила хет-трик. Останнім голом в матчі стало взяття воріт від Альони Склярової на 36-й хвилині, який зафіксував остаточний рахунок матчу 6:0 на користь дівчат з Київського університету ім. Бориса Грінченко. Дуже переконлива гра та чудова реалізація від підопічних Алли Гресь. Натомість для футзалісток КНУ ця гра видалась важкою, але так буває, що перший млинець може опинитися глевким. Та це лише початок сезону, далі ще більше якісного жіночого футзалу в наших змаганнях.