Фантастичний «камбек» лідера Вищої ліги

В середу, 19 грудня в спортивному комплексі НПУ ім. М. Драгоманова відбулась центральна зустріч ігрового тижня, в якій місцева команда приймала колектив Київського університету ім. Б. Грінченка в рамках шостого туру Вищої ліги з футзалу під егідою ФАСК.

До цієї зустрічі «педагоги» були лідерами турнірної таблиці, здобувши п’ять перемог у попередніх п’яти турах, а їм протистояла третя команда Вищої ліги. Тому про принциповість боротьби за три очки годі й казати. Гості розпочали дуже впевнено і відкрили рахунок в матчі на 2-й хвилині, коли першим на підбиранні біля чужого карного майданчику був Влад Никоненко, який без жодних роздумів сильно пробив у ближній кут воріт Максима Бабенко. Ще дві хвилини потому подвоїв рахунок Андрій Співаков, а асистував йому капітан КУБГ Євгеній Миколаюк. Відіграти один м’яч мав нагоду Артур Розсолодін, але його вихід віч-на-віч з воротарем завершився ударом повз ворота. В середині першого тайму рахунок став 3:0 на користь гостей, а відзначитись вдалось Владиславу Шаповалу, який продемонстрував, як необхідно реалізовувати вихід віч-на-віч з голкіпером. Розгромним рахунок став на 17-й хвилині, коли капітан «грінченківців» Миколаюк взяв гру на себе, обіграв захисника та точно поцілив у дальній від себе кут воріт. За такого ганебного для себе рахунку, господарі трохи прокинулись та почали відповідати своїми гольовими нагодами, яких до цього майже не було. Спочатку міг відзначитись Максим Чеберяк, але його удар вже у порожні ворота на себе прийняв захисник Олег Чеботарь, який виніс м’яч з лінії. У лідерів НПУ гра відверто не йшла, тому на паркеті з’явився Микита Олексюк, який фактично одразу відзначився ударом з дальньої відстані. Але гості продовжували реалізовувати свої нагоди і на останній хвилині першого тайму Андрій Співаков оформив дубль. 5:1 на користь підопічних Сергія Швеця і його команда в першому таймі без жодного шансу декласувала чинного чемпіона Вищої ліги, але попереду було ще цілих 20 хвилин гри.

Команда НПУ ім. Драгоманова в роздягальні заслужено отримала на горіхи від свого тренера в перерві, тому в другій половині гри гравці зробили певні висновки та почали більш серйозно ставитись і до суперника і до реалізації своїх нагод. Перший момент у другій двадцятихвилинці мав Артем Мороховець, але його дальній постріл на себе прийняла стійка воріт. На 24-й хвилині Олександр Карбула сильним ударом в ближні кут, ще трішки скоротив відставання своєї команди, але майже одразу після розіграшу м’яча в центрі поля, гості змогли відзначити вшосте у воротах Максима Бабенко. Чудовий пас Євгена Миколаюка на Олега Чеботаря, який без проблем реалізував свою нагоду. 6:2 на користь гостей і все йшло до першої поразки в сезоні підопічних Руслана Мішаровського. На 27-й хвилині Олександр Карбула зміг скоротити відставання своєї команди до трьох м’ячів, забивши дуже схожий гол на свій же попередній. Але ключовою подією матчу став гол Максима Чеберяка на 32-й хвилині, коли пруткий сьомий номер «педагогів» обіграв самотужки трьох захисників, фактично «продерся» до воріт Сергія Седляра і пробив у ближній кут. Після такої самовіддачі Чеберяка, його команда повірила у власні сили та вирішила всім довести, що не варто їх списувати завчасно з рахунків. За наступні три хвилини Максим Чеберяк зміг оформити хет-трик, зрівнявши рахунок в матчі. Шостий гол він забив з пенальті, яке сам заробив і найважливіше те, що завдяки цьому фолу в карному майданчику, капітан КУБГ Євген Миколаюк отримав другу жовту картку та залишив свою команду в меншості. Нічийний рахунок був вже подарунком на День Святого Миколая команді НПУ, але за хвилину до фінального свистка дальній удар Артема Мороховця вивів його команду вперед. Гра завершилась із рахунком 7:6 на користь «педагогів», які продемонстрували свій справжній характер та бойовий дух. Натомість «грінченківці» не втримали перевагу в чотири забиті м’ячі після першого тайму та ще й заробили два непотрібні вилучення перед грою з НУБіПУ. НПУ в наступному турі зустрінеться зі своїм найпринциповішим суперником – командою НУХТ і в очному протистоянні вирішать, хто піде на зимні канікули в якості лідера Вищої ліги м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО.