Вікторія Соломаха - студентка та гравець збірної НПУ ім. М. Драгоманова

Новий тиждень ми розпочинаємо з того, що продовжуємо знайомити Вас з чарівними учасницями конкурсу "Міс фото ФАСК 2019". Сьогодні на черзі студентка та один з лідерів команди Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Привіт, Вікторіє! Розкажи нашим читачам про себе та чому ти вибрала саме НПУ ім. Драгоманова.

- Вітаю. Мене звати Вікторія Соломаха, мені 21 рік. Народилася у м. Гребінка, що на Полтавщині, де росла і навчалась у школі. Після закінчення школи поступила до Педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на факультет фізичного виховання і спорту. Чому? На той час, на базі університету діяла команда, не побоюсь цього слова, ЛЕГЕНДАРНА «Біличанка-НПУ». Це була дитяча мрія грати саме у цій команді.

На кого навчаєшся та чим займаєшся, окрім навчання?

- Навчаюсь на магістратурі факультету фізичного виховання та спорту, отримую спеціальність викладача теорії і методики фізичної культури. Уже працюю майже за спеціальністю. Працюю в Олімпійському коледжі імені І. Піддубного вчителем з футболу. Разом з колегою у нас 15 хлопчиків – вірю, майбутніх зірок українського футболу. Мені дуже подобається працювати з дітьми!

Коли та як почала займатись футболом?

- Футболом почала займатися ще зі шкільних років. Ще в молодшій школі дуже хотіла займатися легкою атлетикою, але мені не дозволили батьки. Як альтернативу я обрала заняття з футзалу, і ні трохи про це не шкодую. Починаючи з цього сезону граю у команді вищої ліги України з футзалу серед жінок «Будстар - НПУ».

Що стало найбільшим досягненням для тебе, як гравця?

- Напевно найбільшим досягненням є перемога у складі збірної команди НПУ імені Драгоманова в кубку України з футзалу серед жіночих команд ЗВО, що дає нам право представляти країну на чемпіонаті Європи у Португалії. А також, з командою «Будстар-НПУ» за тур до закінчення чемпіонату стали бронзовими призерками серед команд вищої ліги.

Що полюбляєш у вільний від навчання та роботи час?

- Дуже люблю подорожувати, а також кіно, активний відпочинок і море.

Який день ти можеш назвати найкращим у своєму житті?

- Найпрекрасніший день мого життя – це день мого весілля. Говорити про це я немає сенсу, кожна дівчина має це відчути на собі.

Чого очікуєш від участі в конкурсі "Міс фото ФАСК 2019"?

- Звісно очікую перемоги, як і кожна з учасниць.

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: http://plbz.it/2UH7dWS

 

 
15 квітня 2019

 280 переглядів

 
 
123123