Команда НАУ поступається "грінченківцям"

Вже з першої хвилини матчу Піскун Ярослав влучно  завдає удару по воротах «Авіатора» та відкриває рахунок. Після чого на майданчику стає дуже гаряче. Команда НАУ, наповнені жагою відігратися, розигрують м`яч та вже на третій хвилині Васильов Іван б’є у ворота суперника і зрівнює рахунок. Але на четвертій хвилині м`яч опиняється у гравців КУБГ, які не хочуть залишати НАУ ніяких шансів, і Євгеній Миколаюк виводить команду на лідируючу позицію, забивши ще один гол. Результат підкріплює Співаков Андрій, який завдав удару на сьомій хвилині матчу.Під кінець першого тайму,на п’ятнадцятій хвилині, «Авіатор» все-таки забиває свій другий гол, а на дев’ятнадцятій Сапоненко не втратив нагоди заробити шостий гол для своєї команди. Перший тайм закінчується рахунков 6:2 на користь КУБГ.

Рахунок дргого тайму відкриває Миколаюк Євгеній, після чого було видно, що команда КУБГ почала грати більш розслабленно, у той час як напруга зі сторони НАУ навпаки зростала, і на двадцять сьомій хвилині «Авіатор» забиває третій гол. Але в цю саму хвилину м’яч потрапляє до Співакова Андрія,який майстерно б’є у ворота суперника і змінює рахунок. Команда «Авіатор» всіма силами намагалася зрівняти рахунок, але КУБГ були набагато сильнішими і не залишали супернику ніяких шансів. Остання хвилина матчу і про себе заявляє Лиденфу Павло, забивши 13 гол. Гра була дуже емоційною та напруженою. Закінчилась рахунком 13:6 на користь КУБГ.