Анонс матчів 30 листопада - 4 грудня

НПУ ім. Драгоманова — НТУУ “КПІ”
Раніше футболістки з КПІ вже встигли зіграти свій дебютний матч цього сезону і завершився він для них поразкою. Цікаво, що покажуть дівчата цього разу, беручи до уваги, що суперник — торішній призер?

НУФВСУ-МАУП — ІКВС
Перший виступ для ІКВС завершився невдачею, чи зможуть вони надолужити втрачене? Побачимо у протистоянні з НУФВСУ-МАУП, які ще зовсім недавно грали у Вищій лізі.

КНУБіА - НПУ ім. Драгоманова
Що зможуть протиставити торішнім чемпіонкам КНУБіА? За перемогу у цьому матчі “будівельницям” доведеться добряче попітніти.

Університет ім. Грінченка — НУФВСУ
Це дебютний матч для обох команд у цьому сезоні. “Грінченківкам” добряче “підфортило”, адже збірна НУФВСУ-НУХТ минулого сезону стала володарем Кубку.

НПУ ім. Драгоманова — НТУ
Гра на виліт між володарями срібла, та командою, що зайняла шосте місце минулого сезону. Та чи має це значення у змаганні за Кубок, коли кожна помилка може стати фатальною?

 

Європейський Університет — ІКВС
Чи допоможе поразка, отримана в матчі проти НУХТ-2, ІКВС зібратись та продемонструвати свою кращу гру?

Університет ім. Грінченка — КНУ ім. Т.Шевченка
КНУ дебютують у цьогорічних змагань, і одразу ж потрапляють у матч “за життя” з суперником із Вищої Ліги. Що ж, побачимо, як “шевченківці” зарекомендують себе за таких непростих умов.

Авіатор (НАУ) — Академія СБУ
СБУ — новачок у Вищій лізі. Цікаво, як же закінчиться для “військових” цей поєдинок, враховуючи, що НАУ вже встиг програти НПУ?

НУБіПУ — КНУБіА
Будівельників”, які нещодавно програли КПІ, очікує матч проти сильного суперника. Чи вплине невдача на старті на подальші виступи команди, побачимо у грі проти НУБіПУ.

Європейський Університет -  НУФВСУ-МАУП
Минулий сезон “європейці” закінчили на останньому місці у Першій лізі. Чи вистачить їм спортивної злості аби цього разу продемонструвати кращі результати?

КНУ ім. Т.Шевченка — ВМУРОЛ “Україна”
Що ж, продовжимо спостерігати за виступами новачків та за тим, які уроки з минулих поразок винесла для себе “Україна”.

ІКВС — ДЕТУТ
Минулого сезону ці колективи були сусідами у турнірній таблиці. Чи покажуть вони і цього разу рівну гру?

Політехнік  (НТУУ “КПІ”) - НУХТ
Перші матчі у КПІ та НУХТу вже позаду, і завершились вони перемогами. Чи спіткає невдача одну з команд на цей раз? Побачимо 4 грудня.

НТУ — НМУ ім. О.О.Богомольця
Обидва суперника програли свої дебютні матчі з розгромним рахунком. Можливо, ми побачимо боротьбу розлючених противників. Проте не виключено, що попередня невдача боляче вдарила по войовничим настроям футболістів.

НПУ ім. Драгоманова - Університет ім. Грінченка
Суперники чудово розпочали сезон. І лише результати матчів за Кубок, які команди повинні відіграти напередодні, можуть вплинути на настрій колективів у протистоянні.

 

 
30 листопада 2015

 720 переглядів

 
 
123123