НУХТ - Володар Кубку ФАСК!!!

У принциповому двобої "харчовики" перемогли НУБІП з рахунком 8:3!

Як вже згадувалось в анонсі, колективи пройшли різний по складності шлях до вирішального матчу, та по-різному зарекомендували себе у Вищій лізі. Але незважаючи на це, фінал насамперед обіцяв бути видовищним: що-що, а показати якісний футзал НУТХ та НУБіП вміють, як ніхто інший. Тому величезна кількість вболівальників, які своєю підтримкою буквально змушували вібрувати стіні спорткомплексу КПІ, сповна насолодились яскравим видовищем.

У перші хвилини відчувалось нервування гравців обох колективів, про що красномовно свідчили неточні передачі, відбивання голкіпером заборонених м'ячів та недостатнє розуміння між партнерами. Але згодом футболісти стали більш впевненими у своїх діях, і, як наслідок, небезпечні епізоди почали з'являтись один за іншим. НУХТ у стартові хвилини діяв більш агресивно, проводячи одну атаку за іншою, нерідко “харчовикам” навіть вдавалось затиснути НУБіП у їхньому штрафному майданчику. Проте останні надійно відігравали в захисті.

Першими рахунок відкрили “аграрії”: після подачі з ауту Олексій Сорокін головою скинув м'яч на Ярослава Войтока, який влучно запустив круглого прямісінько під поперечину. Досить неочікувано, вважаючи, що явним фаворитом матчу вважався НУХТ. І зовсім скоро білі виправдали такий статус, коли після декількох небезпечних моментів, зрівняли рахунок. Відзначився Андрій Шувалов, який зіграв на добиванні після того, як удар Артема Кучинського успішно відбив воротар НУБіПу. З'явилась інтрига, яку зовсім не очікували в цьому протистоянні. Тим більше, що після відновлення статусу-кво червоні з подвійними силами рушили на суперника. Вже через три хвилини гол Андрія Потапова повернув НУБіП на землю. Ярослав Аксьонов блискавично увірвався в штрафну “аграріїв” та віддав передачу на набігаючого Андрія, який  результативно її замкнув.

Наступні хвилини намагання червоних відіграти забитий м'яч ні до чого не призвели. Здебільшого вони самі собі заважали: то нікого не було на дальній стійці, що замкнути її, то взагалі не вдавалось влучити по м'ячу. Але що дійсно добре виходило у НУБіП, так це відбір: більшість небезпечних епізодів біля воріт НУХТу стали наслідком саме успішного відбору червоних. До закінчення першого тайму командам так і не вдалось змінити рахунок.

Друга половина виявилась ніби продовженням зовсім іншої гри, ніж та, яка була у стартовій двадцятихвилинці. Початок знову залишився за “аграріями”: одразу ж після перерви вони створили чудовий момент, у якому Олексій Сорокін майже впритул розстріляв ворота “харчовиків”, але відмінна реакція голкіпера не дозволили зрівняти рахунок. У наступній же атаці НУХТ відкрив свою переможну серію голів. Спочатку відзначився Руслан Савенко, потім Артем Кучинський грудьми заштовхав круглого у сітку воріт.

Ще три рази голкіперу НУБіПу доводилось діставати кулю зі своїх володінь до того, як червоні змогли відповісти на обстріл суперника: Ярослав Войток результативно завершив контратаку своєї команди — 2:7. Навіть за такого рахунку “харчовики” не зупинялись, а продовжували створювати небезпеку біля воріт опонентів. І як доказ — черговий гол. Цього разу Андрій Потапов оформив хет-трик. Лише на  останніх хвилинах червоним вдалось ще раз показати зуби, коли той же Олексій Сорокін з середини поля сильним ударом поклав м'яч прямісінько у порожні ворота НУХТу.

Варто додати, що попри розгромний рахунок футболісти НУБіПу продовжували свої намагання хоч якось зменшити різницю голів, проте це їм не дуже вдавалось. Фактично, матч вийшов ідентичним попередній зустрічі цих двох команд. Тоді “аграрії” так само гідно протистояли “харчовикам” у першій половині, а у другій повністю здали свої позиції.

Ми поздоровляємо НУХТ перемогою! Дійсно, феноменальний сезон для підопічних Тараса Шпички: чемпіонство у Вищій лізі та Кубок - усі можливі нагороди білі поклали у свою скарбничку, залишивши суперників далеко позаду.