«Аграрії» знову перемагають

Зустріч НУБіПУ та НА СБУ була багатообіцяючою, адже перемога потрібна обом командам. З самого початку гри хлопці не поспішають витрачати всі сили, тому розпочинають спокійно. Але «зелені» рішуче налаштовані здобути перемогу, тому вони одразу атакують суперника і залишають два м’ячі в сітці «сбушників». Окрім того що воротар синьо - жовтих не у відмінній формі, то ще й нападники не можуть забити гол, не вистачає точності та злагодженої гри. Цим же користуються «аграрії» які намагаються триматись центра поля та грати у пас і при цьому забити ще два голи – 4:1.

Суперники ж помітно відстаючи зі всіх сил намагаються перенести гру до воріт «зелених»  і на 20-ій хвилині гравець під №3, Володимир Сироватка прокочує повз голкіпера. «Синьо-жовті» покладаючи надії на те що відіграються, розпочали другий тайм із здобуття ще одного очка. Та НУБіП не особливо придаючи цьому значення, впевнено розпочинають забивати гол за голом, граючи жорстко та на максимумі – 8:2. «Сбушники» явно поступаються суперникам потужністю та зіграністю команди, бомбардири притримуючись руху по флангах, не в змозі контролювати м’яч.

А от «аграрії» демонструють цікаві комбінації, хоча інколи передачі занадто потужні, тому не всі пробивання вдалі, але хлопці впевнено ведуть гру та закріплюють свої позиції біля воріт суперників. Явно втомившись команда СБУ показує потуги здобути очки на своєму рахунку і їм це справді вдається. Та на останній хвилині матчу все таки завершальний гол забиває Іван Мазепа, гравець команди НУБіПУ – 9:3.

«Аграрії» покидають залу з відчуттям повного лідерства, вони впевнено просуваються по турнірній таблиці та займають п’яту сходинку.