Яскрава "вікторія" від НПУ

На базі ДЮСШ №15 міста Києва зустрілись команди Вищої ліги: НПУ ім. М. Драгоманова та ВМУРоЛ «Україна», аби у футбольному протистоянні з’ясувати хто ж сильніший .

Впродовж першого тайму глядачі могли спостерігати поперемінні атаки обох команд, хоча м’ячем більшою мірою володіла команда ВМУРоЛ «Україна».  Лише на початку другого тайму футболісти НПУ розпочали створювати належні моменти для взяття воріт «білих» . І на 51-ій хвилині їм це все-таки вдалось. Звісно, цього голу могло б і не бути, проте гравці «України» надто розслаблено грали у захисті п’ятками, в результаті чого втратили концентрацію. Варто зазначити, що на гру це вплинуло позитивно. Обидві команди оживились,  гравці НПУ ввійшли в азарт, а команда «білих» відчула потребу забивати. На полі зав’язалась справжня спортивна битва. Хлопці реагували швидко, темп гри наростав.

Але все-таки, більш наполегливими виявились педагоги, бо вже на 62-ій хвилині матчу, під час передачі з лівого флангу, Дмитро Копилець подвоїв рахунок команди успішним ударом у центр воріт суперника.

Хлопці з «України» не здавались і продовжували атакувати «червоних», але їм так і не вдалось подолати емоційно зміцнілих «драгоманівців».

Фінальною точкою цієї зустрічі стало пенальті у ворота «України», яке зафіксувало результат зустрічі на позначці 3:0. Таким чином сьогодні на рахунку НПУ зараховано  3 перемоги і команда має 10 очок.