«Авіатор» - півфіналіст Кубку ФАСК з футболу!

У чвертьфіналі боротьби за Кубок  команда  «Економіст»  КНЕУ  ім. В. Гетьмана  зустрічала гостей – команду «Авіатор» - НАУ.

Не встиг пролунати стартовий свисток арбітра, як гості почали демонструвати свою зібраність та сконцентрованість у грі. І отримали швидкий результат: вже на 3-ій хвилині зустрічі, внаслідок розіграшу кутового, гравець під номером №17 Богдан Шевчук забиває перший гол!

Далі гра складалась більше на користь НАУ, хоча КНЕУ створювали небезпечні моменти для суперників. Але загалом гравці підтримували витриманий темп гри, адже це перша зустріч команд на великому полі у весняному сезоні.

Другий тайм розпочався також без особливих емоцій. Проте гра значно пожвавішала, коли в результаті пенальті команда економістів зрівняла рахунок. Цей момент став стимулом оживитися для обох сторін. Адже ніхто не хотів полишити боротьбу за Кубок. Отримавши емоційний заряд від забитого м’яча, господарі поля почали активно атакувати ворота суперника, проте й гості їм не поступалися, атаки змінювались контратаками і все ж «Авіатор» мав територіальну перевагу.

З плином відведеного часу емоції учасників спортивної сутички наростали і це відображалось на кількості зафіксованих фолів. Футболісти все частіше тягнули один одного за футболки, робили підкати та й загалом грали агресивніше. Гравці обох команд чимало разів побували в «нокдауні».

Кульмінація гри досягла найвищої точки, коли за 6 хвилин до завершення зустрічі гравець НАУ з правого флангу забив у дальній нижній кут. Таким чином гості поля знову отримали шанс на перемогу без штрафних ударів в додатковий час. Тренер команди «Авіатор» наголошував хлопцям: «Заспокойтесь, менше беріть гру на себе, грайте через пас».

Час спливав швидко і фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Авіаційного університету з рахунком 2:1. Вітаємо хлопців з перемогою! Та чекаємо феєричної сутички у півфіналі боротьби за Кубок.