"Драгоманівки" перемагають КПІ

Перші матчі нового сезону ФАСК з футзалу серед жіночих студентських команд м. Києва продовжились  грою другого туру , в якій зустрічалися діючі чемпіонки даних змагань команда НПУ ім. М. Драгоманова та команда КПІ-Столиця.

Сама гра весь час проходила за домінування господарок поля, які почали гру, як кажуть «з місця в кар’єр», побігши одразу здобувати собі перемогу. Нульовий результат протримався недовго, увінчавшись закономірним взяттям воріт команди КПІ. Перший тайм пройшов під акомпанемент атак господарок і по його закінченні рахунок на табло вже був 6:0.

Другий тайм мало чим відрізнявся від першого, також принісши немало голів. Але не маємо права, все ж таки, не відзначити команду КПІ, яка забила свій гол престижу після зразкової контратаки зусиллями Скляр Анастасії. В команді-переможниці серед усіх голеадорів (Мартинюк Тетяна, Васковець Марія, Каландирець Оксана, Соломаха Вікторія, Поліщук Марія) виділилася своїм досягненням Сидоренко Анна, забивши 6 голів в цьому матчі (ледь не половину від командного результату).

Фінальний рахунок матчу – 14:1 дав зрозуміти конкуренткам, що в плани команди НПУ на цей сезон, аж ніяк не входить втрата свого минулорічного титулу.