Підсумки першого кола змагань Вищої Ліги з футболу

Завершилось перше коло змагань Вищої ліги. Турнірна табличка, порівняно з минулим сезоном, виглядає дещо інакше, проте зміни не надто суттєві. Більшість команд змінили своє розташування лише на одну чи дві позиції. Лідери залишились майже незмінними, але останнє місце тепер прихистило інший колектив, який у минулому займав п'яте місце. Загалом, підбиваючи підсумки першого етапу змагань, виникає більше питань, пов'язаних з майбутніми виступами колективів. Ось деякі з них:

Боротьба за трійку лідерів. Хто виявиться зайвим?
Перші три місця у турнірній таблиці завжди представляють собою ласий шматок для команд. Особливо по завершенню першого кола, адже це дозволяє їм надійно закріпитись для наступного етапу змагань. На даний момент верхівку Вищої ліги окупували НУДПСУ, НАВС та НУФВСУ-МАУП. Такий склад дещо різниться від того, який був півроку назад — тоді замість “фізкультурників” другу сходинку займав “Меркурій”. Наразі ж КНТЕУ впав до четвертого місця, але з надією на повернення. Тому, можливо, у другому колі нас очікуватиме запекла боротьба за трійку лідерів. До того ж лише одне очко відділяє НАВС від першого місця. Отже, після зимової перерви всі погляди будуть спрямовані саме сюди.

Найбільший прогрес. Наскільки вистачить ВМУРОЛ?
Найбільше своїх вболівальників цієї осені порадував ВМУРОЛ “Україна”. Минулий сезон команда завершила на останньому, десятому місці. У першому ж колі Вищої ліги “Україна” завдяки чудовій грі на початку осені піднялась на п'ять пунктів. Проте під кінець стартового етапу команда зазнала декілька розгромних поразок. Тому надзвичайно складно спрогнозувати, як виступатиме ВМУРОЛ після зимової перерви. Можливо, колектив покращить свою гру за цей час, тоді у нього є всі шанси змагатись за трійку лідерів. Якщо ж “українці” не винесуть уроків з помилок, яких останнім часом стало забагато, то падіння до останніх місць у списку неминуче.

Найбільший регрес. Покращення або подальша стагнація?
“ЛЕГПРОМ”, порівняно з минулим сезоном, стрімко подолав п'ять сходинок та опинився на останньому місці в турнірній таблиці. За перше коло в активі команди нараховується лише одна перемога та одна нічия. Відносно позитивним показником може бути лише те, що більшість програшів КНУТД вимірювались лише розривом в один-два голи. Так само, як і в ситуації з ВМУРОЛ, ЛЕГПРОМ у другому колі може очікувати як прогрес, так і подальша стагнація. Саме тому перерва у змаганнях надзвичайно важлива. Адже, якщо налаштуватись морально та підтягнути технічні навички, то КНУТД матиме можливість поборотись за вищі місця у списку. В іншому випадку остання позиція стане домівкою для команди аж до закінчення сезону.

Микола Богданов, КПІ:
З кожним роком чемпіонат стає все сильніше і сильніше, це неможливо не помітити. У першому колі чемпіонатів було дуже багато цікавих матчів і результат багатьох з них був непередбачуваний. Це говорить про те, що жодна з команд не збирається здаватися і бореться за кожне очко. Для збірної КПІ перші півкола чемпіонату пройшли зовсім не так, як ми планували. Ми зараз внизу турнірної таблиці і потрібно визнати, що ми не досить добре підготувалися до чемпіонату і не налаштувалися на боротьбу на такому рівні. Сподіваюся, навесні, після такої довгої паузи в чемпіонаті, ми всі побачимо зовсім іншу збірну КПІ, яка буде конкурентоздатною і зможе показати хорошу гру.

Андрій Гринь, НУФВСУ-МАУП:
Для мене це перший сезон в студентській футбольній лізі. Ось вже завершилося перше коло і в мене він залишив як позитивні так і негативні емоції. Хочу сказати, що моя команда провела непогано перше коло, могли, звичайно, краще, але, що маємо то маємо. Загалом можу сказати, що у Вищій лізі немає сильних і слабких, всі команди рівноцінні і кожна може піднести сюрприз  супернику, незалежно від того, в якій частині турнірної таблиці вона перебуває. Вже за підсумками першого кола можу сказати, що ніхто так просто не збирається віддавати очки. На верхівці турнірної таблиці команди дихають один одному в спину і  тому друге коло буде дуже видовищним: кожен колектив віддаватиме всі сили для того, щоб на крок ближче наблизитися до чемпіонства.
Багато хто вважає фаворитом чемпіонату НУДПСУ, я розумію чому: команда виступає стабільно, стабільно набирає очки, начебто зовсім не залишає шансів іншим на чемпіонство, але як би хто не вважав у другому колі буде купа емоцій і боротьби, багато видовищних матчів і непередбачуваних результатів. На завершення хочу сказати, що хоча перша половина вже завершена, але головна боротьба тільки починається і почнеться зі старту другого кола.

Олексій Остапович, НУБіПУ:
Перше коло закінчився,не зовсім добре для нашої команди,так як ми перед початком сезону розраховували на зовсім інший результат, але маємо те що маємо. Те що трапилось то вже історія, потрібно піднімати голову і рухатися далі. Зараз ми посідаємо шосту позицію в турнірній таблиці, але  це тільки перше коло. Думаю, хлопці всі розуміють, що ми можемо більше і постараємося, щоб після другого кола ми закінчили сезон успішно і закріпилися якнайкраще для нас в четвірці турнірної таблиці. Хочу відзначити дві команди, які показують хороший футбол це "НУДПСУ"і "НАВС”. Думаю, вони логічно посідають перше і друге місця. В другому колі ми постараємося "зіпсувати їм настрій" :).

Євген Кордюк, НПУ:
Попереду ще багато матчів, і з кожної гри ми повинні брати максимальну кількість очок. У нас зібрався хороший колектив, і завдання теж серйозні. Погано, що другий тур грали під час матчу збірної України з Словаччиною. Ми просили перенести гру, але нічого не вийшло, навіть почали ще пізніше ніж було заплановано. Але це вже до керівництва чемпіонату претензії.
У нашої один план - це не загубити м'ячі :) (так постійно говоримо перед грою). А якщо серйозно, то плани у нас дуже прості - мінімально закінчити турнір з втратами очок, ну і звичайно бути в трійці кращих, бажано першими. Ще продовжити забивати в кожному матчі, і чим більше, тим краще, і приносити цим користь!
Суперники всі приблизно одного рівня. Немає великої різниці між командами. Просто, комусь десь  більше щастить, комусь менше. Я не можу сказати, що у нас були слабкі суперники. Ну і далі, я впевнений що команди будуть не слабші. Будемо грати, і показувати хорошу гру.

Яна Смелик, Денис Бобр

 
2 грудня 2015

 935 переглядів

 
 
123123