Не забиваєш – програєш, або як НУФВСУ-МАУП переміг НАВС

З точки зору боротьби за нагороди зустріч команд «НУФВСУ-МАУП» і «НАВС» можно було вважати одною з ключових не тільки серед ігор 10 туру, але і в загалі у другому колі. Обидві команди знаходяться у верхній частині турнірної таблиці, тому на кону були дуже важливі три очки.

Матч активніше розпочали господарі поля і вже до 10 хвилини мали двічі відкривати рахунок. З початку Максименко після пасу Семенія не зміг переграти воротаря у ближньому бою, а потім вже сам Сашко опинився на гольовій позиції, але за мить до пострілу захисник «НАВС» Ліпілін підставив ногу. Через кілька хвилин Семеній мав нагоду реабілітуватися за невикористаний момент, але і цього разу влучити по воротах нападнику господарів не судилося. У подальшому гра трохи заспокоїлася і вже гості відважилися на гостру атаку. Втім з ударом Дмитра Бровко кіпер «інфізовців» впорався. І майже за мить рахунок у зустрічі був відкритий. Увірвавшийся до штрафної Денис Балацький як на блюдці виклав м’яча під удар Максименку і Олександр з 10 метрів не схибив – 1:0. Але і на цьому господарі поля на заспокоїлися, продовжуючи тиск на ворота Олексія Овчаренко. До перерви їм вдалося відзначитися ще раз. Але за друге взяття воріт Андрій Бартощук має подякувати воротареві команди «НАВС», який грубо помилився на виході після розіграшу кутового.

Другий тайм вийшов меньш цікавим на події, та й моментів для взяття воріт майже не було. Господарі свідомо віддали ініциативу, але що з нею робити, здається, гравці «НАВС» так і не зрозуміли. І хоча вони намагалися відновити інригу в матчі, нічим крім кутових та навісов зі стандартів гості не запам’яталися. Більш того, контрвипади команди «НУФВСУ-МАУП» були навіть більш небезпечні, тому рахунок цілком міг збільшатися на користь господарів.

У підсумку 2:0 – «інфізівці» не тільки беруть реванш за програш у першому колі, але і завдають першої поразки команді «НАВС».

«НУФВСУ-МАУП» - «НАВС» - 2:0 (2:0)

Голи: Максименко (28). Бартощук (36).

Попередження: Харченко (67) – «Н-М».