Впевнена перемога НУБіПУ над ВМУРОЛ

На стадіоні «Козак-Арена» відбулась зустріч між командами середини та верхньої  частини турнірної таблиці.

Початок гри відразу показав домінуючу сторону, «аграрії» захватили середину поля й провели декілька разючих атак. І вже на 15-й хвилині філігранно навіс з флангу завершив Северин Анатолій, а ще через 5 хвилин, він же оформив дубль, пробивши точнісінько в кут воріт, який не прикривав голкіпер команди «Україна».

Гра продовжувалась, а моменти НУБіПУ  на половині суперника продовжувались, тим самим показуючи, хто виступає лідером в цій зустрічі. Щодо ВМУРОЛ «Україна», то команда мало що змогла створити за переший тайм біля воріт аграріїв, а от останні змогли забити ще два голи й піти на відпочинок з відчуттям виконаного завдання. Перший тайм – рахунок 0:4 на користь НУБіП України.

Друга половина гри стала не менш цікава на моменти та забиті голи. «Білі» продовжували насідати на воротах суперника, але на відміну від першого тайму, ВМУРОЛ розбігались, відчули гру й почали гостро контратакувати, що й привело до призначення арбітром зустрічі  «одинадцятиметрового» удару у ворота НУБіПУ за порушення в штрафному майданчику, котрий був впевнено реалізований гравцем  команди «Україна».

Але їх радість забитим голом притихла після того, як той же Северин оформив хет-трик й зробив рахунок 1:5. Після цього голу гру знову контролювали «аграрії», котрі вже на 76-й хвилині свій другий м’яч забив Остапович Олексій, й тим самим  зробив рахунок не пристойним забили 6-й гол. Хоч переможець гри вже був майже відомий, але «Україна», не відчуваючи на плечах тиску за результат, останню десятихвилинку  грала на половині «нубіпівців», один за одним створюючи небезпечні моменти, поблизу воріт  суперника, але їх зусилля не принесли їм очікуваного забитого голу.

Кінцевий рахунок гри 1:6, розгром ВМУРОЛ «Україна»,  а от НУБіПУ піднімається вище, й наближається до лідерів.