КНУКІМ перемагає КІНУ

КНУКІМ показав видовищний футбол й переміг з рекордним в історії команди рахунком - 8:0.
Також варто зазначити, що першими голами за збірну КНУКіМ відзначились її новачки - Сосо Двалі та  Сівов.

У ході матчу команда КНУКіМ прогнозовано заволоділа ініціативою із перших хвилин, проте до дебютного голу гравці КНУКІМу змарнували чимало моментів.

По перерві рахунок вже був 5:0 на корсить КНУКІМ. Любко та  Зайченко оформили дублі, уміло скориставшись передачами партнерів із флангів та помилками суперника в обороні, а Котвицький забив свій п'ятий м'яч і продовжує боротись за звання кращого бомбардира Першої ліи ФАСК - доробок Тараса - 5 голів в п'яти матчах.

У другому таймі ситуація на полі не змінилась. На 55 хвилині Гаврилов майстерно розібрався із суперником у його карному майданчику та потужно пробив у дальній кут воріт одеситів - 6:0, а під завісу матчу своє слово сказали новачки команди КНУКіМ - спочатку  Сівов відгукнувся на точну передачу партнера із глибини поля та завів м'яч у порожні ворота - 7:0, трохи згодом індивідуальну майсетрість продемонстрував Сосо Двалі, який, обійшовши кількох супреників, влучно пробив повз голкіпера.