"Грінченківці" розгромили Європейський Університет

Відбулася чергова зустріч шостого туру – на полі зустрілись команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Європейського університету. Гра почалася доволі жваво - як з однієї, так і з іншої сторони гравці одразу почали створювати атаки та розігрувати вкрай цікаві комбінації. І вже ближче до п’ятнадцятої хвилини першого тайму чергову атаку «грінченківців» успішно завершив Камінський Володимир, який обіграв захисників та надіслав м’яча до воріт – рахунок матчу відкрито.

Однак відповіді «європейців» не довелося чекати довго - Стасенко Владислав скористався помилкою суперників та зрівняв рахунок. Напруга матчу зростала і гра ставала все більш цікавішою. Та вже на 28 хвилині матчу «грінченківцям» знову вдалося вийти вперед, цього разу у воротах «жовтих» відзначився Яцик Костянтин, рахунок 2:1. І ,незважаючи на запеклу боротьбу між командами, до завершення першого тайму рахунок залишився без змін.

У другому таймі атмосфера гри не змінилася – дві команди прагнули до перемоги. І реалізовані атаки не змусили себе чекати. Першим у виході один на один відправив «круглого» до воріт «європейців» Яцик Костянтин, тим самим оформивши дубль у грі. Але суперники все ж прагнули зрівняти рахунок і провели ряд замін.

Однак, за порушення правил у штрафній зоні «європейці» заробили собі пенальті - Кандубін Владислав влучно  реалізував його, тим самим довівши рахунок до 4:1. Команда Європейського університету й надалі   створювала небезпечні ситуації  біля воріт «небесно-сніх». Однак, вдача все ж таки швидко перейшла на сторону «грінченківців» і  гравці почали дарувати вболівальникам видовищні голи: Розовик Євгеній обігравши двох гравців у штрафній зоні направив м’яч у ближній кут; трохи згодом Миколаюк Євгеній дальнім ударом відправив м’яча у дев’ятку, рахунок 6:1. Незважаючи на брак часу та велику різницю в реалізованих голах, «європейці» все ж вдало розігрували контратаки, але стовідсоткової їх реалізації досягти не вдалось.

6:1 - впевнена перемога "грінченківців".