У Федерації футболу м. Києва відзначили кращих у столичному футболі за підсумками року

8 та 9 грудня в конференц-залі Федерації футболу м. Києва відбулось традиційне щорічне нагородження кращих за підсумками року у столичному футболі. Для дотримання карантинних вимог, проведення урочистостей  цього року, відбувалось протягом двох днів у чотири етапи з запрошенням для участі в кожному з них  не більше двадцяти осіб.

З вітальними словами до учасників урочистостей звертався Голова ГС ФФК Ігор Кочетов, який подякував футболістам, тренерам, їх батькам, всім суб’єктам футбольного дійства міста за надану можливість у стислі терміни закінчити сезон 2019-2020рр. та розпочати новий сезон у досить непростих умовах пандемії.

У студентському футболі було відзначено нагородами кращого тренера, яким став Олексій Яценко – головний тренер команди «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету та кращого гравця, яким було визнано Владислава Никоненко з Київського університету ім. Бориса Грінченко. Також було відзначено кращих організаторів змагань київського футболу. Нагорода дісталась Президенту Футбольної асоціації студентів м. Києва – Вадиму Місюрі.

Прес-служба ФАСК за матеріалами: https://ffk.kiev.ua/18086-vitayemo-laureativ-futbolnogo-sezonu-2019-2020-rr

 
10 грудня 2020

 150 переглядів

 
 
123123