Рівна гра КУБГ та КНТЕУ

Четвертий тур змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці під егідою ФАСК розпочався у вівторок, 27 жовтня центральним матчем цього туру, в якому Київський університет ім. Бориса Грінченка приймав на своєму полі команду «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

Після перемоги в стартовому турі, «грінченківці» зіграли два матчі внічию і в обох випадках фактично «видряпували» прийнятний для себе результат. Для колективу «торгового» останній поєдинок проти НУФВСУ видався теж доволі непростим, але нічия 1:1 дозволила їм залишитись на звичній для себе першій сходинці турнірної таблиці. Одразу слід відзначити, що гра не виявилась такою видовищною, як того очікували глядачі та всі фанати команд, адже обидва тренери досконало знають манеру гри команди суперника. Саме через тактичну готовність команд одна до одної, в матчі було створено не так багато гольових нагод, але по одному разу забити вдалось. За рівної гри, гостям вдалась чудова атака на 32-й хвилині, коли простріл у карний майданчик з лівого флангу майстерним ударом в один дотик завершив Денис Балацький. Так влучити поміж ніг захиснику та пробити повз голкіпера зможуть одиниці гравців у студентському футболі, а Балацький саме з тієї когорти. Господарі відповіли миттєво – Євгеній Заяць чудовим розрізним пасом вивів віч-на-віч з голкіпером КНТЕУ Євгенія Бондаренко і той чудово пробив під опорну ногу Артема Шутковського. 1:1 і за рівної гри без гострих нагод, команди відправились на перерву.

У другій половині гри команди продовжили грати з певною обережністю, аби не наразитися на разючу контр-атаку суперника. Тренери провели по декілька замін, але суттєво на хід поєдинку ці заміни не вплинули. За 5 хвилин до фінального свистка, Артем Ільченко залишив свою команду в меншості, отримавши другу жовту карту за грубий фол в центрі поля. Фактично за 8 хвилин дві картки та сьомий номер «Меркурію» пішов відпочивати на трибуни. Але слід віддати належне партнерам по команді Артема, які не знітились, а навпаки почали грати за себе і «за того парубка». Чудову нагоду змарнував Андрій Гриб, який з ідеальної позиції не влучив у ворота, після прострілу від Володимира Матвієнко. А ще одного разу врятував господарів Денис Семенець, який зреагував на непоганий удар з лінії карного майданчику від Артема Білоуса. «Меркурій» не зміг дотиснути свого суперника, а вже у наступному турі на них очікує домашня гра з непростою командою НУБіПУ. Натомість до КУБГ завітає в гості «Будівельник» і для підопічних Сергія Швеця важливо буде здобути три очки в цьому поєдинку, аби повернути собі впевненість у власних силах.