«Меркурій» здобуває другу перемогу. Головатенко та Хруль вражають результативністю

Матч другого туру між командою «Легпром» Київського національного університету технології та дизайну та колективом «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету відбувся у четвер, 15 жовтня на стадіоні КНТЕУ.

Очевидним фаворитом зустрічі була команда «торгового», яка є чинним чемпіоном студентських змагань з футболу в м. Києві під егідою ФАСК. Але всім відомо, як непросто дається підопічним Олексія Яценко старт нового сезону, чому доказом була гра з «Медиком» в минулому турі, яку вони виграли із рахунком 3:2. Непростим був початок і цього матчу. Відкривати рахунок в матчі міг Владислав Василенко, але під його удар відчайдушно кинулися захисники «Легпрому». Вже у наступній атаці Артем Ільченко перехватив не найкращий пас захисника опонентів та віддав від воріт на вільного Андрія Головатенко, який відкрив рахунок. Три хвилини потому вдалось забити номінальним господарям, коли помилкою Юрія Правука в центрі поля скористалися гравці КНУТД, Владислав Шаламіда вивів один на один Володимира Хромочкіна, який без проблем переграв Артема Шутковського. Цей гол розізлив команду КНТЕУ і за наступні 13 хвилин гравці в білому забили одразу три голи. На 20-й хвилині Денис Хруль прийняв м’яч на лінії карного та з розвороту бездоганно пробив у нижній кут воріт. 10 хвилин потому дубль оформив Головатенко, якому асистував якраз автор попереднього взяття воріт. А ще кількома хвилинами пізніше сам Хруль оформив дубль, м’яч йому скинув під удар Владислав Василенко. Під завершення першої половини гри голкіпер КНТЕУ на пару з захисником подарували м’яч Роману Прищепі, який скоротив відставання «Легпрому» до двох голів. Та попри це, остаточно стало зрозуміло, що команді Костянтина Бабича не варто розраховувати на очки в цьому матчі на 43-й хвилині, коли безглузду другу жовту картку отримав Володимир Хромочкін та залишив свій колектив в меншості. На перерву команди пішли за рахунку 4:2.

Другий тайм пройшов повністю під диктовку команди в білому. Артем Білоус видав чудову передачу на голову Владиславу Василенко, який не пішов з поля без забитого м’яча. На 54-й хвилині Максим Гида заробив пенальті але виконати йому його не дали, натомість Андрій Головатенко оформив хет-трик. На 75-й хвилині Денис Хруль також оформив хет-трик, скориставшись помилкою захисників. «Легпромівці» геть втратили віру у свої сили, натомість чудово проявили себе гравці, які з’явились на заміну. Артем Білоус до асисту додав два взяття воріт. Також забити вдалось Євгенію Зубріну. Гра завершилась із розгромним рахунком 10:2 на користь чинного чемпіона і команда в чудовому гуморі готується до фіналу чотирьох чемпіонату України серед студентів. Натомість «Легпром» матиме чнепогану нагоду реабілітуватись в наступному турі в матчі проти «Будівельника».