НУФВСУ не втримали переможний результат

15 жовтня на футбольному полі середньої школи №231 відбулась гра 2 туру змагань з футболу серед студентів столиці, в якому колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України приймали команду Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Не так давно ці команди зустрічались в матчі за третє місце ХХІ Чемпіонау і тоді підопічні Сергія Швеця виявились сильнішими за своїх опонентів, але невтішні результати в останніх поєдинках «інфізу» вказували на те, що хлопці прислухаються до настанов свого тренера та дадуть бій «грінченківцям». Номінальні господарі видали чудовий перший тайм. Рахунок в матчі було відкрито на 31-й хвилині, коли Микола Березін вивів на побачення з голкіпером КУБГ Дмитра Єрмака, який без проблем переграв Данила Тумко. Бронзові призери попереднього чемпіонату спробували відігратись ще до перерви, але гравцям не вистачало везіння та подекуди майстерності у завершальних фазах атак. Також непогано на лінії воріт діяв Дмитро Косяков, який кілька разів врятував свій колектив у непростих ситуаціях. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь НУФВСУ.

У другій сорокап’ятихвилинці підопічні Сергія Бойченко провели ще одну чудову атаку і на 51-й хвилині знову чудовий розрізний пас вивів на ударну позицію Дмитра Єрмака, який оформив дубль. Майже одразу після розіграшу м’яча в центрі поля, гості змогли провести свою гольову атаку, який точним ударом в кут завершив Євгеній Заяць, але йому допомогло непорозумінням між захисником та голкіпером. Після цього «інфізівці» перейшли на гру від оборони та розраховували на контр-атаки, а команду КУБГ почала все більшими силами атакувати на половині поля суперника. За кілька хвилин до фінального свистка, одна з масованих атак «грінченківців» завершилась фолом на лінії карного майданчику і призначення штрафного удару. До м’яча підійшов Юрій Сапоненко та бездоганним ударом у верхній кут воріт Дмитра Косякова встановив остаточний рахунок в матчі 2:2. Прикро втрачати очки на останніх секундах гри, але гравці та тренер НУФВСУ продемонстрували, що ще зарано списувати їх з рахунків, а команда буде боротися за очки в кожному матчі попри будь-що. Натомість непроста гра для КУБГ, до яких в наступному турі завітає команда НУБіПУ, яку не варто недооцінювати.