«Грінченківці» знову грають на нічию вдома

22 жовтня на стадіоні середньої школи №231 відбулась зустріч 2 туру змагань з футболу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, в якій колектив Київського університету ім. Бориса Грінченка зустрічався з командою Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Сусіди в турнірній таблиці, але у господарів поля на одну нічию більше за НУБіПУ, але очевидно, що гості завітали, аби здобути очки в цьому турі. Одразу слід зазначити, що головною причиною втрати очок команди Сергія Швеця є дуже низька реалізація гольових нагод, так було і в матчі з НУФВСУ, ти більше це було помітно в поєдинку з «нубіпівцями». В першому таймі команди мали достатньо нагод, аби відкрити рахунок, але не вистачало майстерності у завершальних стадіях атаки гравцям, або інколи м’яч просто не хотів влітати у ворота. Активні Данило Жуков та Владислав Никоненко мали свої нагоди, але забити так і не вдалось до перерви, а у гостей чимало клопоту захисникам створив Андрій Євтушок, але і йому відзначитись в першій сорокап’ятихвилинці не вдалось. Все найцікавіше команди залишили на другий тайм.

По перерві гості почали грати більше активно на половині поля суперника та постійно загострювали ситуацію біля воріт Дениса Семенця. Але спочатку пропустили стрімку контр-атаку, яку завершив точним ударом Данило Жуков. Не виручив голкіпер КУБГ своє команду на 65-й хвилині зустрічі, коли на ударній позиції опинився вже згадуваний раніше Андрій Євтушок, який і зрівняв рахунок в матчі. А згодом гості взагалі змогли вийти вперед по рахунку, завдяки непоганому удару від Дмитра Алехна, який також загалом відзначався активністю впродовж гри. Але, як і в попередньому турі, свою команду врятував один з найбільш досвідчених гравців КУБГ Юрій Сапоненко, замкнувши ударом головою передачу від партнера по команді. За останні 5 хвилин основного часу команди не змогли зазіхнути на перемогу, тому 2:2 остаточний результат гри, який можна вважати цілком справедливим. У наступному турі до КУБГ завітає чинний чемпіон наших змагань та віце-чемпіон України серед студентів – колектив «Меркурій» з КНТЕУ, а НУБіПУ прийматиме «Медиків».