«Медики» втратили нагоду очолити турнірну таблицю

У четвер, 29 жовтня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась гра 4 туру змагань з футболу серед студентських команд столиці, в якому місцевий колектив приймав «Медиків» з Київського медичного університету.

Після непоганого старту сезону, господарі поступилися НАВСу в напруженому поєдинку із рахунком 4:3, а в наступному турі не втримали переможний результат із «грінченківцями», а їх суперники з медичного університету, після програшу в першому турі чинному чемпіону з КНТЕУ очок не втрачали і навіть втримали перемогу над НАВСом в минулому турі на полі суперника. Тому «медики» в разі перемоги, мали чудову нагоду очолити турнірну таблицю ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. Нажаль погодні умови не сприяли швидкому та технічному футболу у виконанні команд, тому поєдинок не був насиченим на гольові нагоди. Ближче к середині першого тайму відкрити рахунок міг Артур Свірський, якого партнери вивели на ударну позицію, але гравець пробив точно в голкіпера КМУ Даніїла Радича. У гостей традиційно активними були на половині поля суперника Артем Кожемяко та Сергій Федірець, але до небезпечних моментів у володінні Ростислава Сидоренко справа фактично не доходила. 0:0 і команди пішли на перерву за абсолютно рівної гри.

Після 15 хвилин відпочинку заспокоївся дощ, а гра навпаки набрали обертів. Ближче до завершення основного часу почали виникати дуже гострі нагоди. Кожемяко сам собі створив момент, який сам і змарнував. Необачна гра захисника на виносі, м’ячем заволодів нападник КМУ і фактично опинився віч-на-віч з воротарем суперників, але обвідним ударом не влучив у дальній кут воріт. Ще один подарунок гостям зробили захисники НУБіПУ на 88-й хвилині, коли необачна гра флангового оборонця призвела до кутового, який виконав Данило Пелагенко, а чудовим ударом головою рахунок в матчі відкрив Владислав Дорошенко. Господарі побігли відіграватись і на це їм знадобилось 4 хвилини. Вже у компенсований арбітром час також розіграш стандарту біля воріт «медиків» став причиною вдалого відскоку для Дениса Бондара, який без жодних вагань першим дотиком відправив м’яч у дальній кут воріт Радіча. Повезло гравцю гостей, у якого удар відверто не вийшов і м’яч залетів у сітку воріт фактично від щитка Дениса, але це дозволило його команді не програти у дуже непростому поєдинку. Тож 1:1 і це важко назвати несправедливим результатом для жодної з команд. Вже у наступному турі НУБіПУ завітають в гості до чинних чемпіонів, а «медики» приймуть «Легпром» з КНУТД.