«Медик» реабілітується за поразку в першому турі

У четвер, 15 жовтня на стадіоні «Атлет» відбулась гра 2 туру ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому «Медик» з Київського медичного університету приймав команду «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури.

Обидві команди поступились у дебютній грі сезону, тому цей матч був дуже важливим і обом тренерам хотілось здобути свої перші очки. Очевидним фаворитом гри були господарі, які за кілька сезонів у змаганнях під егідою ФАСК максимально наблизились до кращих студентських колективів столиці. Саме «медики» розпочали активніше і ледь не перша осмислена атака призвела до того, що воротар КНУБА Денис Роздобудько збив нападника суперників у власному карному майданчику, за що отримав жовту картку та призначений пенальті. До позначки підійшов Ігор Карпюк та реалізував "точку" дуже впевнено. Надалі гра заспокоїлась і майже до завершення тайму небезпечних моментів не було біля воріт обох команд. У «Будівельників» досить молода та недосвідчена команда, тому хлопці намагалися знайти свою гру, а їхні опоненти виглядали втомленими після державного свята, яке було напередодні. На 40-й хвилині чудову довгу передачу від центрального захисника Ніязі Аметова за спини захисникам, обробив Артем Кожемяко та пробив точно повз воротаря в нижній кут. 2:0 на користь господарів – такий підсумок першої половини зустрічі.

По перерві гості добавили у грі на атаку, але до ударів у площину воріт справа доходила дуже рідко, натомість гравці КМУ очікували на помилку захисників та дочекалися на неї на 65-й хвилині, коли на ударну позицію вийшов Ігор Крапюк, який оформив дубль у матчі. Після цього Олег Царюк провів ряд замін, які освіжили трохи гру його команди, а молоді виконавці мали чудову нагоду себе проявити. Вже на 68-й хвилині рахунок став 4:0, а автором голу став Олександр Стаценко. Крапку в матчі точним ударом поставив Владислав Качура на 74-й хвилині. Тож знову «будівельник» поступаються в 5 м’ячів, але на відміну від гри проти НАВСу, вони не змогли забити. А «медики» в свою чергу здобули перемогу на класі, що змушує дивуватись, адже за 3 сезони у цієї команди був сформований певний рівень, нижче якого вони вже навряд опустяться.