Віце-чемпіон переграє «будівельників» на виїзді

У четвер, 8 жовтня на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась гра 1 туру ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів, де місцева команда «Будівельник» приймала віце-чемпіонів попереднього сезону – колектив Національної академії внутрішніх справ.

Попри те, що гості було очевидними фаворитома, саме вони перші пропустили. На 5-й хвилині гри Владислав Шулипа збив у власному карному майданчику нападника суперників і арбітр без вагань вказав на позначку. Пенальті точно реалізував Владислав Загладько. Гості побігли відіграватись якомога швидше, але були близькими аби пропустити вдруге. Швидку контр-атаку непоганим ударом завершував Даниїл Коваленко, та фантастичний сейв виконав Анатолій Волчанський. Після цього моменту гравці «Динамо-Академії» оговтались і швидко зрівняли рахунок. На 11-й хвилині дальній удар Євгенія Миколаюка перед собою відбив воротар КНУБА, а на добиванні першим був Сергій Сергієнко. Шість хвилин потому вже віце-чемпіони були попереду, коли Сергієнко скористався помилкою захисника та без проблем оформив дубль. Втім дуже швидко рахунок став знову рівним, а «будівельники» провели зразкову контр-атаку, яку завершив точним ударом Владислав Загладько, який також став автором дублю. Чотири забиті м’ячі за 20 хвилин та два дублі – це вже говорило про те, що матч буде ставати дедалі цікавішим. Але очікування не підтвердились, адже надалі клас гравців НАВСу дався взнаки і забивали лише футболісти у синій формі. Ще до перерви двічі відзначився Владислав Коба, особливо слід відзначити другий гол у його виконанні – фантастичний удар через себе з передачі партнера, який також давав через себе. Крапку в першому таймі поставив Максим Кравченко і на перерву команди пішли за рахунку 5:2 на користь гостей.

Друга половина гри була менш насиченою на гольові моменти, особливо біля воріт Волчанського. Команда Андрія Кругляка провела другий тайм у енергозберігаючому режимі та двічі відзначилась у воротах суперника. Авторами голів став Євгеній Приходько та Ярослав Кругляк, а зустріч чинного віце-чемпіона з «будівельниками» завершилась із рахунком 7:2 на користь перших, хоча початок матчу був багатообіцяючим для господарів поля.