«НУБіПУ» і «НАВС» влаштували голепад

Два претенденти на медалі, команди «НУБіПУ» і «НАВС» видали у минулий четвер рідкісну за рахунком результативну нічию. В цілому гра вийшла досить цікава, кожна з команд грала сама і давала це робити суперникові. Такі зустрічі завжди подобаються глядачям, а ще й коли купа голів залітає…

На звітний поєдинок гості вийшли дещо ослабленим складом. На размінці був відсутній основний воротар «НАВС» Григорій Воробйов, а також один з ключових захисників – Роман Ліпілін. За таких обставин місце у воротах довелося зайняти… атакуючому півзахиснику Дмитру Бровко. Можливо саме ці факти і вплинули на дії команди Едуарда Павлова на початку зустрічі. Не минуло ще й двох хвилин, як вони вже програвали. Помилка у центрі захисту призвела до того, що нападник «НУБіПУ» Олексій Сорокін перекинув м’яча через голкіпера – 1:0. Мабуть відчувши «запах крові», підопічні Миколи Костенка продовжили атакувати і через п’ять хвилин вдруге засмучили Дмитра Бровка. Це Олексій Остапович смачно приклався до м’яча з кута штрафної – 2:0. Більш невдалий початок для гостей важко було уявити. Але гравці «НАВС» не загубилися. Поступово вони перевели гру спочатку до центрального кола, а потім й до воріт суперника. А вже на 18 хвилині помилка захисників команди «НУБіПУ» у центрі поля дозволила гостям провести першу результативну атаку. Дмитро Шевчук протянув м’яча до штрафної і віддав гарний пас на Владислава Горщинського, а той з другої спроби вогнав шкіряного під поперечину – 2:1. Наступні 10 хвилин пройшли під диктовку команди «НАВС», яка прагнула зрівняти рахунок. Гарна нагода була у Шевчука, але Дмитро не кращим чином розпорядився м’ячем. Небезпечним міг бути штрафний, який заробив Горщинський, але пробіваючи його потерпілий влучив у стінку. Втім, вже наступна нагода перетворилася в гол. Все той же Владислав Горщинський добряче приклався до м’яча з лінії штрафної і шкіряний опинився у сітці – 2:2.

Але і на цьому команди не зупинилися, відзначившись до перерви ще по одному разу. На 33 хвилині настала черга забивати команді Миколи Костенка. Після розіграшу кутового Остапчук навісив у воротарську, а Мельохін ударом головою вбив м’яча під поперечину. Гості відповіли активними діями Владислава Горщинського, який був збитий у штрафному майданчику. Пенальті прийшов виконувати Дмитро Бровко, для якого це більш звична справа, ніж стояти у воротах, тому не дивно, що рахунок знову став рівним – 3:3.

Після такого результативного першого тайму хотілося продовження спектаклю і по перерві. Але у гравців була інша думка. У другому таймі команди не квапилися йти вперед, намагаючись розіграти атаки до вірного. Біля півгодини у гравців обох команд мало що виходило у нападі, після чого господарям все ж вдалося знову повести у рахунку. Позиційна помилка у центрі захисту «НАВС» призвела до того, що Максим Шаповал реалізував вихід віч на віч – 4:3. Команді Костенка залишалося витримати трохи більше 10 хвилин, і, можливо, вона на це була б здатна, якби цього дня у складі «НАВС» ге грав «джокер». За кілька хвилин до фінального свистку Владислав Горщинський взяв гру на себе і увірвавшись до штрафної опинився на газоні після контакту с воротарем господарів. Вдруге до «позначки» підійшов Бровко, але прямий удар с 11 метрів відбив Денис Ельзятієв, на щастя гостей Дмитро відразу добив м’яча – 4:4. На тому команди й розійшлися, подарувавши глядачям видовищне дійство.

Підсумок гри підвів один з героїв зустрічі Владислав Горщинський: «Нам було важко увійти у гру, бо одному з атакуючих гравців довелося стати у ворота. До того ж вже на 10 хвилині програвали 0:2. Втім хлопцям вдалося проявити характер, та створити чимало небезпечних моментів. Нажаль, ми не як не можемо зіграти найсильнішим складом, тому навесні поки що виграти не вдається. Щодо цієї зустрічі, то результат її рахую закономірним»

НУБіПУ – НАВС – 4:4 (3:3)

Голи: 1:0 Сорокін (2). 2:0 Остапович (6). 2:1 Горщинський (18). 2:2 Горщинський (27). 3:2 Мельохін (33). 3:3 Бровко (39, з пенальті). 4:3 Шаповал (75). 4:4 Бровко (88).

Нереалізований пенальті: Бровко (88) – воротар.