Впевнений реванш «Меркурія»

У п’ятницю, у передмісті Києва – Ірпіні, відбулась одна з ключових ігор другого кола чемпіонату міста. Зустрічалися, напевно, найголовніші на цей час претенденти на «золото» у поточному сезоні – команда «УДФСУ» і СК «КНТЕУ-Меркурій». Якщо до гри будь-хто спрогнозував, що кияни переможуть з великим рахунком – у відповідь ця людина в кращому випадку побачила би посмішку. Але, здавалося б, неможливе стало можливим. Гості бездоганно відіграли в захисті, а попереду майстерно використали  помилки суперника. Тому маємо у підсумку невтішні для «фіскальщіків» 0:3.

Перший тайм звітної гри запам’ятався великою кількістю боротьби та браку з боку обох команд. Небезпечних моментів було створено небагато, але й ті що були залишилися нереалізованими. Виключенням став епізод на 23 хвилині, коли після навісу у штрафну господарів м’яч влучив у руку Амануілові Адамову. І хоча м’яч саме влучив у руку, арбітр матчу мав підстави вказати на одинадцятиметрову позначку. Вирок підійшов виконувати Владислав Труський і йому це вдалося зробити бездоганно – 0:1. Окрім цього моменту гравці «КНТЕУ» мали до перерви 100-відсоткову нагоду десь близько 30 хвилини, коли завдяки помилці захисників команди «УДФСУ» Артем Марченко опинився сам на сам з воротарем «фіскальщіків». Але пробиваючи зльоту один з лідерів «Меркурія» поцілив над поперечиною. Господарі також мали шанс забивати, коли заробили потенційно небезпечний штрафний удар в метрах 22-х від воріт. Хто заробив – той і пробивав, але на лінії воротарського майданчику удар Щериці заблокував хтось із захисників суперника.

Було зрозуміло, що з початку другого тайму гравці «УДФСУ» кинуть всі сили на атакуючі дії. Саме так і сталося, і вже на 47 хвилині партнери по команді вивели Юрка Щерицю на забійну позицію. Але знову на шляху м’ячеві ніби виріс захисник «Меркурія». Напевно в планах ірпінців була ще не одна подібна комбінація, які мали нести загрозу для команди «КНТЕУ». Втім… стався провал у захисті «фіскальщіків», чим негайно скористалися гості. Це Дмитро Старик вийшов до воріт під кутом та зручно відпасував в зону одинадцятиметрової позначки. А вже звідти Артем Марченко без перешкод влучно вдарив у ближній кут – 0:2. Відійти від такого ляпасу команда Валерія Заварова не зуміла аж до фінального свистка. І хоча господарі і надалі шукали щастя в атаці, за великим рахунком робили вони це за інерцією. До того ж в діях команди «УДФСУ» як і раніше було багато браку і вкрай мало гостроти. Так ще одна помилка в обороні призвела до третього взяття воріт з боку гостей. Перебуваючи на позиції останнього захисника Владислав Слободян втратив м’яча на рівному місці, дозволивши таким чином Сергійові Мазуру вийти сам на сам з Артуром Хімічем. Дуель виграв гравець «Меркурія» - 0:3. Після цього стало остаточно зрозуміло, що три очки поїдуть до Києва. Більш того, зберігши власні ворота недоторканими, команда Олексія Яценка здобула впевнений реванш над суперником після домашньої поразки у першому колі з рахунком 0:1.

Але незважаючи на фіаско від головного конкуренту, команда «УДФСУ» залишається потенційним лідером чемпіонату. Суперники продовжитимуть боротьбу за чемпіонство, але відтепер – заочну.

УДФСУ – СК КНТЕУ-МЕРКУРІЙ – 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 Труський (23, з пенальті). 0:2 Марченко (51). 0:3 Мазур (77).

Попередження: Блазунь (36), Ільченко (49), Луньов (52), Марченко (55), Солоненко (69) – усі СК «КНТЕУ-Меркурій».