Мирова НАВСу й «драгоманівців»

Поточний поєдинок НАВСу й НПУ ім. М. П. Драгоманова мав неабияку турнірну інтригу: господарі після досить невдалого весняного старту повинні булі реабілітуватися в продовжувати боротьбу за медалі, гості ж мали забезпечити собі комфортне життя далеко від зони вильоту.

Та ще до початку зустрічі футболісти НАВСу внесли свої корективи: на гру їх вийшло лише 9.  Зі зрозумілих причин «драгоманівці» насіли на ворота суперників й намагалися забити швидкий м’яч. Та грамотна гра у лінію на довгий час  забезпечила господарям надійний захист. Ба більше -  в одній з нечисленних контратак НАВС забив -  з правого флангу після помилки захисника невідпорного удару завдав  Шевчук .

«Драгоманівці» побігли відіграватися й врешті решт досягли свого -  передачу з правого флангу замкнув   Карвацький, який на проти ході зловив голкіпера НАВСу. Взагалі, в ці хвилини обидва голкіпери демонстрували свої навички ледь не кожну хвилину - команди грали майже без центру поля.

У другій половині зустріч моментів стало ще більше -  у НАВСу підійшов нападник, який став частіше чіплятися за м’яч й нав’язувати боротьбу захисникам «драгоманівців». Та гостів було все одно більше й ця перевага згодом матеріалізувалася у забитий м’яч. У боротьбі з двома захисниками    Матвійченко      відправив кулю точно в кут воріт.  НАВС майже одразу відігрався.             Костюк блискуче пройшов правим флангом, обіграв двох захисників й влучно пробив в верхній кут воріт – голкіпер НПУ був безсилий.

Далі на полі запанував цілковитий хаос -  контратаки змінювалися контратаками, м’яч облизував стійки воріт обох команд -  центру поля тепер не було взагалі. Особливо слід відзначити в останню десятихвилинку голкіперів обох команд -  перші номери як мінімум тричі рятували свої команди від пропущених м’ячів.

В результаті 2:2 -  нічия, яка не принесла особливої користі жодній з команд, та за такого розкладу більше радіти їй потрібно НАВСу, який весь матч грав у меншості.