Одинадцять проти одного, або як Меркурій перемагає ВМУРОЛ

В футболі іноді трапляються особливі, навіть – незвичні за сценарієм матчі. Саме такий у минулу середу відбувся в рамках 14 туру чемпіонату міста Києва між командою ВМУРОЛ «Україна» і СК «КНТЕУ-Меркурій». Справа в тому, що номінальні господарі вийшли на гру удев’ятьох, чим добряче здивували одного з фаворитів змагань. До такого перебігу подій команда Олексія Яценко, здається, не була готова. Налаштовані на бій хлопці з «Меркурія» навіть трохи загубилися на початку зустрічі, не знаючи що робити з чисельною перевагою, але з часом все стало на свої місця.

Немає потреби говорити про те, що зі старту матчу футболісти обох команд майже постійно перебували лише на одній половині поля. Переважаючи суперника за кількістю виконавців підопічні Олексія Яценка домінували за всіма компонентами гри. Ось тільки довести бодай одну атаку до удару по воротах певного часу у них не виходило. Втім на 9 хвилині Артем Марченко трохи зняв напругу у матчі, пробивши воротаря «вмуролівців» з другого разу. Від цього часу залишалися відкритими два питання: 1) на якій цифрі зупиняться гравці «Меркурію»; 2) чи зможуть номінальні господарі поля забити бодай одного м’яча. Відповідь на друге питання була дана у середині першого тайму. Отримавши пас з глибини поля і прийнявши м’яча на груди біля лінії штрафної, Микола Сорочук потужно з розвороту пробив лівою в кут – відчайдушний стрибок Міхєєва не врятував СК «КНТЕУ-Меркурій». Втім на той час гості встигли вже тричі вразити ворота суперника, продовжуючи це робити і надалі. До перерви найактивнішим у складі одного з лідерів чемпіонату виглядав Микола Березовський. Лік забитим м’ячам він відкрив голом-красенєм, влучивши під поперечину з 35 метрів. Надалі нападник гостей забив ще двічі, зробивши таким чином у матчі «хет-трик».

На початку другого тайму Березовський пішов відпочивати і кермо влади на себе взяв Труський. Владиславу також вдалося відзначитися трьома м’ячами, але якщо аналізувати гру після перерви в цілому, вона мало чим походила на справжній футбольний матч. За великим рахунком гравці «Меркурія» змагалися більше між собою в грі «кому забивати наступного разу», ніж проти суперника. Щодо гравців команди «ВМУРОЛ» то треба віддати їм належне. Вони до останнього намагалися нав’язати боротьбу, наскільки це можливо було за таких обставин, та прагнули забити другого м’яча у грі, але змарнували для цього кілька добрих нагод.

«Нажаль так вийшло, що через травми та іншу зайнятість в нас були відсутні сьогодні кілька основних гравців. Як ми не намагалися протистояти чемпіонові України – удевятьох це робити дуже важко», - резюмував після гри капітан команди «ВМУРОЛ» Юрій Гординський.

У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Меркурія» з рахунком 11:1. Команда Олексія Яценка здобула чергові три очки у боротьбі за чемпіонство. Втім вже у п’ятницю гравців «КНТЕУ» чекає надважка гра проти УДФСУ. Можливо – ключова у чемпіонаті.

ВМУРОЛ «Україна» – СК «КНТЕУ-Меркурій» - 1:11 (1:5)

Голи: Сорочук (21) – Марченко (9, 45), Березовський (15, 20, 23), Дубина (56), Ільченко (64, 86), Труський (70, 80, 83).