Анонс матчів 11-14 травня

СК КНТЕУ-Меркурій — Авіатор (НАУ)
Все ближче та ближче фінал Кубку і пристрасті навколо кожного поєдинку на виліт просто зашкалюють. Не стане винятком і матч між “меркурівцями” та “авіаторами”.

ЛЕГПРОМ (КНУТД) — НУФВСУ-МАУП
Явними фаворитами у протистоянні виглядають гості. Цікаво, яку саме тактику оберуть “легпромівці” аби стримати такого сильного суперника?

Економіст (КНЕУ) — НПУ імені М. Драгоманова
На даному етапі обом суперникам вкрай необхідні перемоги, адже завершення сезону вже близько, а команди розташовуються у нижній частині таблиці. Тож, побачимо, хто виявиться більш наполегливим.

Університет імені Б. Грінченка — УДФСУ
На шляху до Кубку “грінченківцям” вже вдалось подолати декількох сильних суперників. Чи зможуть вони цього разу перемогти команду, яка надійно тримається у трійці лідерів Вищої ліги?

НУБіПУ — НАВС
Після зимової перерви НАВС все ще намагається відновити колишній рівень гри. “Аграрії” ж повільно, проте надійно здобувають перемогу за перемогою. Як складеться матч для кожної з команд цього разу?

ДУТ — КНУКіМ
Фактично, це дебютні матчі обох суперників у другій частині сезону. Тому саме час спостерігати за їхньою грою та робити висновки щодо подальшого шляху кожної з команд у Першій лізі. 

Дискваліфікації:

Храпач 11.05. (НАУ)

Романюк 12.05. (КНЕУ)
 
9 травня 2016

 495 переглядів

 
 
123123