НАВС завершив сезон на сьомій сходинці

14 червня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася зустріч останнього 18 туру Вищої ліги ФАСК з футболу, в якій НАВС приймав команду «Легпром» з КНУТД.

Перед матчем на сьомій сходинці був «Легпром», а їхні суперники мали на 2 очки менше. Тому ця гра була боротьбою за сьому сходинку, що тільки додавало інтриги. Початок гри був ріним, обидва колективи приглядались один до одного. Перший удар в бік воріт був виконаний Назарієм Хильчуком з-за меж карного майданчику, та м’яч оминув ворота. На це своїм моментом відповів нападник «синіх» Сергій Мандровський, який самотужки обіграв трьох захисників, та сил на вдалий удар йому не вистачило, тому м’яч опинився в руках голкіпера. В наступній атаці Мандровський знову продемонстрував власну техніку, чудово обігравши захисника, та цього разу завадило влучності нападнику, м’яч після удару пролетів поруч зі стійкою. Після кількох непоганих моментів від гравців «Легпрому», номінальні гості оговтались і почали більше уваги приділяти атакуючим діям. Під кінець першої половини зустрічі, чудову нагоду мав Антон Чернюк, який взяв гру на себе, увійшов з м’ячем в карний майданчик, та пробив точно в руки голкіперу. Тому перший тайм завершився за рівного рахунку 0:0 при досить рівній грі.

На старті другого тайму НАВС почав тиснути на ворота суперника, що призвело до взяття воріт на 52-й хвилині. Дмитро Шевчук віддав на вбігаючого в карний майданчик Михайла Ляха, який в дотик переправив м’яч у ближній кут воріт. Зрівняти рахунок міг Олег Сорока, який вийшов віч-на-віч з воротарем, але досить довго приймав рішення, тому воротар встиг скоротити між ними відстань і відбити удар нападника. Та на 65-й хвилині все ж рахунок став нічийним, завдяки точному удару Андрія Махніцького, який на лінії карного майданчику убрав м’яч під праву ногу, та чудовим обвідним пострілом відправив його в дальній кут воріт. Та вже 4 хвилини потому «білі» вийшли вперед, коли Антон Чернюк, скористався помилкою захисника та зміг перекинути воротаря, що вийшов з рамки воріт. За рахунку 2:1 «легпромівці» почали більше уваги приділяти атаці, що дозволило гравцям у білій формі грати більш розкуто на чужій половині поля. Внаслідок чого на 75-й хвилині Дмитро Шевчук зробив рахунок 3:1, а на 80-й Назарій Хильчук забив четвертий м’яч своєї команди. На це лише одного разу відповів їм Сергій Мандровський, який завдав потужного і, що найголовніше, точного удару в кут воріт. Та це все ж  не врятувало підопічних Сергія Черновського від поразки. До кінця матчу хет-трик встиг оформити Дмитро Шевчук, в чому йому активно допомагали захисники суперників. Підсумком матчу став рахунок 6:2 на користь НАВСу, який обійшов своїх суперників у турнірній таблиці та завершив сезон на сьомій сходинці.