«Політехнік» сильніше за НУБіПУ, не зважаючи на кадрові проблеми

Шостого червня на оновленому стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування, місцева команда приймала «Політехнік» з НТУУ «КПІ» в рамках 17-го туру Вищої ліги з футболу під егідою ФАСК.

До матчу хлопці з «КПІ» мали в своєму активі 20 очок і займали 6 сходинку в турнірній таблиці,  а їхні опоненти випереджали їх на один заліковий пункт. Тому цей матч мав бути справжньою битвою за п’яту сходинку. Та нажаль цікавого змістовного футболу вболівальники не дочекались, на що є ряд причин. По-перше кадрові проблеми у складі обох команд, не дозволило тренерам проводити заміни, а по-друге вівторок видався досить спекотним днем і тому гравцям було важко демонструвати якісну гру протягом 90 хвилин. Та все ж перейдемо безпосередньо до самої гри. Активніше розпочали матч господарі, які взяли м’яч під власний контроль і намагалися грати через фланги. Гравці «Політехніку» відповідали їм не багаточисельними контр-атаками. Перший непоганий момент змарнував саме гравець НУБіПУ - Максим Шаповал, коли захисники дозволили йому завдати удару з лінії карного майданчику, та м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт. Мав відкривати рахунок в матчі його партнер по команді вадим Іщенко, але не влучив по м’чу з кількох метрів перед порожніми воротами. Слід відзначити чудову передачу за спину захисникам, яку віддавав Богдан Козій. В першому таймі ще запам’ятався удар з-за меж карного майданчику у виконанні Дениса Дороганя, але м’яч пролетів трохи вище поперечки воріт «політехніків». Перший тайм завершився із нічийним рахунком 0:0, при невеликій кількості гольових моментів.

У другому таймі свої сили в атаці почали пробувати продемонструвати гості. Євгеній Литвинов вирішив взяти гру на себе, обіграв двох захисників і вийшов під кутом на «побачення» з голкіпером, та пробив точно в нього. Гравці НУБіПУ заробили штрафний в кількох метрах від лінії карного майданчику. То м’ячу підійшов Сергій Мацапула, якому періодично вдається забивати чудові голи з далекої відстані. Та цього разу він потужним пострілом зі стандарту влучив у поперечку. Каркас воріт врятував «кпішників». А на 74-й хвилині саме гості вийшли вперед, завдяки голу Миколи Дідика. 13 номер «червоних» вийшов віч-на-віч з голкіпером, після сольного проходу, влучив поміж ніг стражу воріт НУБіПУ. 1:0 і «Політехнік» повів у рахунку під завісу матчу, що давало їм непогані шанси на здобуття 3-х очок. До кінця матчу рахунок міг стати нічийним, але Назарію Василишину трохи забракло влучності, коли він завдавав непоганого удару з-за меж карного майданчику. Тому матч завершився прикрою поразкою на домашньому стадіоні для команди НУБіПУ, яка поступилася своїм суперником і п’ятою сходинкою у турнірній таблиці.