НУФВСУ-МАУП перемагає «педагогів» і зміцнює свої позиції лідера

В середу на футбольному полі НТУУ «КПІ» відбулася гра 18-го туру Вищої футбольної ліги ФАСК, в якій збірна команда НПУ ім. М. Драгоманова приймала опонентів з НУФВСУ-МАУП.

«Інфізівці» останнім часом демонструють непогану гру, що дозволяє їм одноосібно очолювати турнірну таблицю і за 2 тури до кінця чемпіонату, вони мають непогані шанси на чемпіонство. Натомість «педагоги» закріпилися за 4-у сходинку і вже втратили навіть теоретичні шанси поборотися за призові місця, але нав’язати боротьбу лідеру і є найкращою мотивацією для такої амбітної команди.

Розпочалася гра разом з невеликим дощем о 15:30. Команди розпочали дуже активно, демонстрували непогані швидкості. Більш активними були хлопці у помаранчевій формі, що дало свій результат на 6-й хвилині, коли непоганий удар в противохід голкіперу завдав Сергій Русьян. «драгоманівці» намагалися відігратися, дуже швидко переходили від оборони в наступ, завдавали удари по воротах суперника, але їм бракувало точності у завершальній стадії атаки. Попри це, вдруге могли відзначитись номінальні гості, але непоганий удар в дотик з лінії карного майданчику від автора першого голу Сергія Русьяна, заблокував захисник, який і перевів м’яч на кутовий. Що стосується першого тайму, то він був насичений на безкомпромісну боротьбу між командами, але не багатий на гольові нагоди, тож його підсумком став рахунок 0:1.

Другий тайм краще почали хлопці з НПУ ім. Драгоманова. Володимир Тименко мав чудову нагоду, пробивавши з вигідної позиції під поперечку воріт, але на місці виявися Богдан Степаненко, який у чудовому стрибку перевів м’яч на кутовий. Загалом непогану гру демонстрував Тименко, багато рухався і створював небезпечні моменти, але забити не вдавалося. Та натомість забити вдалось «інфізівцям». Вдалося це зробити завдяки стандартному положенню, який рефері назначив біля воріт «педагогів», а виконав його точним ударом у верхній кут воріт Олександр Довгий на 58-й хвилині. Та «драгоманівці» не знітились і продовжили тиснути на ворота суперника. Чудовий удар вдався приблизно з 11 метрів Богдану Коваленко під саму поперечку, та воротар «нігтями» витягнув майже «мертвий» м’яч. Загалом Богдан Степаненко провів чудовий матч, та все ж одного разу йому довелося витягувати м’яч із власної сітки воріт, коли Коваленко віддав передачу на вільного на дальній стійці Макара Бугая, якому потрібно булу тільки влучити у порожні ворота з кількох метрів, що йому вдалося без проблем. Та крапку в матчі на 88-й хвилині поставив Сергій Русьян, який обійшовши двох захисників, пробив в ближній кут воріт, до чого виявився не готовим воротар «білих». Сергій оформив дубль, чим допоміг своїй команді здобути дуже важливі залікові пункти за 2 тури до завершення чемпіонату. Загалом гра команди НПУ ім. Драгоманова сподобалась, але трохи не вистачало замін, яких просто не було. Підсумком гри став результат 1:3 на користі НУФВСУ-МАУП.