«Грінченківці» поступились «Меркурію» і припинили боротьбу за чемпіонство

Центральний матч ігрового тижня відбувся на стадіоні Київського національного торговельно-економічного університету, в якому місцева команда «Меркурій» приймала збірну команду Київського університету ім. Б. Грінченка.

Ця гра була дуже важлива для обох команд з точки зору положення у турнірній таблиці, адже «Меркурій», в разі здобутої перемоги наздоганяв би НУФВСУ-МАУП, а «грінченківцям» необхідно було перемагати, аби залишити за собою шанси на боротьбу за золоті медалі Вищої ліги ФАСК з футболу.

Розпочали команди дуже жваво, багато рухались і намагалися взяти м’яч під контроль з перших хвилин. І на початку зустрічі це краще вдавалось гостям. Вони завдали перший удар в бік воріт, автором якого став капітан команди КУБГ - Євгеній Миколаюк, який пробивав з-за меж карного майданчику, та м’яч пролетів поруч зі стійкою. Гості продовжували тиснути на суперника і створили ще один чудовий момент, яким не скористався Данило Жуков. Вийшовши віч-на-віч з голкіпером суперників, він пробивав в дальній кут по діагоналі, але не влучив у ворота. Далі «Меркурій» відтиснув суперників від власного карного майданчику і гра в більшій мірі проходила в центрі поля з великою кількістю боротьби, а як наслідок і багатьма фолами. Перши момент створили господарі, коли Микола Березовський зачепився за м’яч на підступах до чужого карного майданчику, але удар лівою ногою видався неточним. На це гості відповіли непоганим ударом зі штрафного у виконанні Ярослава Піскуна, та з цим ударом впорався капітан «Меркурію» Дмитро Міхєєв. Наприкінці першої половини зустрічі супер нагоду змарнував Дмитро Старік, який був першим на добиванні, після сейву голкіпера, та м’яч не ліг як слід на ногу і полетів значно вище воріт. Перший тайм видався досить напруженим, але цікавим з точки зору ігрового аспекту. Та рахунок залишився незмінним – 0:0.

У другій половині зустрічі мали нагоду відкрити рахунок «грінченківці», але свою команду врятував капітан, який продемонстрував дива реакції в рамці воріт. Після удару з убойної позиції від Володимира Ткача, він «викинув» руку і перевів м’яч на кутовий. Натомість свою нагоду змогли реалізувати господарі поля. Друга хвиля атаки, передача за спину захисникам на яку відгукнувся Артем Луньов, до речі центральний захисник за позицією, який в дотик і переправив м’яч у сітку воріт. Зафіксоване взяття воріт було на 54-й хвилині матчу. Здобувши перевагу в рахунку, «Меркурій» перейшов на гру в контр-атаках, який іноді виглядали досить непогано. Денис Костишин вийшов віч-на-віч з воротарем гостей, та пробив точно в нього, на добиванні першим був Артем Марченко, якому, разом з воротарем і захисником, вдалося перекинути й ворота. Міг відзначитись у складі КУБГ Евгеній Височин, що вийшов на заміну в другому таймі, та його дальній удар, навіть після невеликого рикошету, вдалось відбити голкіперу. Команди до кінця гри створили ще декілька напів-моментів, та рахунок в матчі так і залишився 1:0 на користь команди з КНТЕУ.

Таким чином, здобувши перемогу «Меркурій» наздоганяє НУФВСУ-МАУП у турнірній таблиці, а доля чемпіонства скоріш за все буде вирішуватись у матчі 16-го туру, в якому «інфізівці» приймуть чинного володаря Кубку. Натомість «грінченківці» мають останню гру, проти того ж «інфізу», в якій вони спробують завершити сезон на мажорній для себе ноті.