НАВС впевнено перемагає НУБіПУ

11 травня, відбулась гра за вихід до пів фіналу змагань з футболу під егідою ФАСК, у боротьбі зійшлися колектив що зайняв перше місце в групі А, Національна академія внутрішніх справ проти команди що посіла трете місце в групі Б, Національний університету біоресурсів і природокористування. Гра проходила на полі КНУ ім. Шевченка.

Розвівши мяч в центрі поля гості, одразу ринулися в атаку але забити швидкий гол не вдалося, а пропустили вже на 5 хвилині. Владислав Коба отримавши пас з лівого флангу без роздумів пробив другим дотиком точно в нижній кут воріт. Вже за декілька хвилин НАВС знову загрожували воротам гостей з лівого флангу, штрафний виконував Максим Лонський та мяч пролетів поряд дальньою дев’яткою воріт. Та другий гол все ж таки не довго довелося чекати глядачам, яких до слова зібралось на стадіоні чимало. На 10  хвилині Ярослав Кругляк створив для себе гол, спочатку він запресингувавши суперника  зробив перехоплення, і віддавши мяч у фланг, вже за мить замкнув верхову подачу головою пробивши у кут воріт. Та не встигли всі вболівальники відсвяткувати друге взяття воріт, як Ярослав Кругляк забиває втрете оформлюючи дубль, вже на куражі отримавши мяч перед карним майданчиком не довго думаючи пробив у кут воріт, воротар тільки провів поглядом мяч що залітав у ворота. На 30 хвилині міг забивати вдруге і Владислав Коба, він на швидкості вибігав на зручну позицію та захисники завадили зробити прицільній удар. Трохи зібравшись з силами гості прокинулися в кінцівці тайму та створили декілька напівмоментів, та воротар Григорій Воробйов нейтралізував небезпеку.

Другий тайм почався ідентично з першим НУБіПУ одразу кинулися в атаку, але тепер вони програвали в три м’ячі. Хоч і перевага була на стороні господарів та відчувалась деяка вальяжність у діях гравців які що правда і вели у рахунку. Та було помітно що у другій половині зустрічі НУБіПУ дуже високо пресингують але дійти принаймні до карного майданчика їм дуже важно адже НАВС всіма силами відбувають атаки суперника, переважно фолами. Черговий такий фол призводить до небезпечного штрафного на лівому фланзі, на 60 хвилині на верхову подачу  у карний майданчик відкликнувся Олексій Заїка який пробиває головою і мяч від поперечки залітає у ворота. Після забитого м’яча гості впевнено почали грати першим номером та притисли суперника до їхніх воріт даючи грати тільки на контратаках. На 70 хвилині гості мали супер момент, та скористатися невдалим виходом голкіпера нападники не змогли. Штрафний на ліній карного майданчика В’ячеслав Писаревський також реалізувати не зміг пробивши не сильно так ще й прямо у руки голкіперу. Кінцівка гри була також за НУБіПУ, декілька моментів мав Богдан Козій та йому не вистачило майстерності переграти голкіпера.

Отож команди закінчили з остаточним рахунком 3:1 на користь НАВС які видали в першому таймі бездоганну гру, а в другому гості змогли забити для себе один мяч. В півфіналі НАВС зустрінеться з командою КНТЕУ.