НУФВСУ-МАУП здолали «Політехнік» у серії післяматчевих пенальті

10 травня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету на стадій чвертьфіналу зустрілись команди НУФВСУ-МАУП та «Політехнік» з НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

За підсумками групового етапу команда університету фізичного виховання та спорту посіла друге місце у групі Б, тому на них очікував поєдинок з третім колективом з групи Б, яким став саме «Політехнік». Фаворитом матчу були підопічні Сергія Бойченко, але ніхто не очікував простої гри. Вже на другій хвилині гри перший кутовий в матчі був бездоганно виконаний Антоном Мельником на ногу Данилі Горбатку, який з кількох метрів вколотив м’яч під поперечку воріт номінальних господарів. Після того, як рахунок в матчі було відкрито, гості сіли в глуху оборону та розраховували на швидкість своїх нападників у контр-атакувальній грі. Зрівняти рахунок в матчі мав нагоду Вадим Широкоступ, але не влучив в площину воріт з лінії карного майданчика суперників. Гості лише кілька разів за перший тайм пробивали з-за меж карного майданчика, але ці удари були більше для статистики, аніж несли реальну загрозу воротам Дмитра Косякова. Вступити у гру голкіперу НУФВСУ вдалось під кінець першої сорокап’ятихвилинки, коли черговий кутовий був непогано виконаний Антоном Мельником, але цього разу пробивав головою Владислав Запісецький  у ближній кут, але свою команду врятував Косяков. На перерву команди могли піти за рівного рахунку, але Валерій Сезанович не зміг поцілити з гострого кута у ворота, «Політехнік» врятував голкіпер і стійка воріт. Тож не очікувано гості переграли опонента у першій половині гри з рахунком 1:0, завдяки голу Горбатка.

По перерві господарі прагнули зрівняти рахунок та все більшими силами йшли вперед. Стандарт біля воріт Серго Гогінави призвів до небезпечного удару капітана «інфізу» Дениса Хруля, але і цього разу гостей врятувала стійка воріт. Гол назрівав і глядачі побачили його на 78-й хвилині, коли помилка голкіпера призвела до того, що м’яч опинився в ногах Ярослава Дишканта, який сильно пробив з 15 метрів під поперечку. Ризикованим було рішення тренера «Політехніка» залишити свою команду без нападників та випустити на поле ще одного захисника. Це і зіграло злий жарт з гостями вже на 84-й хвилині, коли Денис Хруль асистував Антону Рафальскому, який встановив рахунок 2:1 на користь своєї команди. Проте, слід віддати належне, команді Андрія Кондратовича, адже за дві хвилини вони змогли зрівняти рахунок. Знову стандарт біля воріт «інфізу», який цього разу виконав Євген Рудницький, а замкнув передачу Олександр Бондарь. До завершення основного часу у команд не залишилось ні сил, ні того таки часу, аби змінити рахунок на табло, а отже доля путівки у півфінал повинна була визначитись у серії післяматчевих пенальті.

Першими пробивали господарі та саме капітан НУФВСУ-МАУП Денис Хруль реалізував перший пенальті. Гості відповіли точним ударом Данили Горбатка. Точно пробив Андрій Шаменко, а згодом невпевнено пробив Владислав Запісецький, а Дмитро Косяков парирував удар. Не зміг переграти Гогінаву і Ярослав Дишкант, тому рахунок залишався 2:1 на користь «інфізу». Далі гравці били точно, аж доки останній удар у серії не зміг реалізувати Павло Пішта. Тож 4:3 у серії пенальті на користь команди Сергія Бойченко, яка у півфіналі зустрінеться з колективом КУБГ. До речі, на матчі були присутні гравці команди університету Грінченко, які в один голос сказали, що перед матчем з НУФВСУ пенальті тренувати не планують. Побачимо вже у наступний четвер, чи зможуть вони так само впевнено здолати «інфізівців».