Справжня «злива» карток у матчі КНУКіМ – НАВС

В четвер, 11 квітня на стадіоні «Локомотив» відбулась гра 11 туру групи А змагань з футболу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, де лідер групи – команда НАВС завітала в гості до колективу «Університет культури».

Злива з неба не завадила помірятись силами першій та четвертій командам групи А, які фактично «билися» за ці три очки. На правах фаворита НАВС розпочав краще і вже на 4-й хвилині Владислав Коба, який не так давно приєднався до колективу НАВС, відкрив рахунок в матчі. Такий швидкий старт застав зненацька гравців «Університету культури» і згодом вони пропустили вдруге. Знову чудова атака за участі Владислава Коби, який неймовірним розрізним пасом вивів віч-на-віч Ярослава Кругляка, а той в свою чергу без проблем переправив м’яч у сітку воріт. Кілька непоганих моментів мали і господарі поля, але удари під поперечку та головою майже в притул парирував перший номер «Динамо-академії» Григорій Воробйов. Загалом гра також відзначалась завеликою кількістю порушень правил та, як наслідок, жовтих карток. Арбітр матчу за перші 45 хвилин шість раз показав гравцям жовту картку, а на 42-й хвилині вилучив з поля кращого гравця у складі гостей – Владислава Кобу, якого збив воротар за межами карного майданчику, коли Владислав вже прокинув м’яч повз нього. Коба не погодився із рішенням арбітра щодо жовтої картки для В’ячеслава Пруднікова, за що отримав червону карту, ще й після сутички з суперником. Загалом цей епізод та велика кількість «брудної гри» від команд призвели до того, що на перерву гості пішли в меншості, але з комфортною перевагою у два м’ячі.

По перерві команда «Університет культури» почав частіше виходити в атаки та намагались реалізувати свою чисельну перевагу, але у завершальних стадіях цих атак конструктиву було замало. Микола Кучеренко та Кахабері Джикія, хоч і були досить активними, але важко давалось зачепитись за м’яч поблизу чужого карного майданчику. Натомість лідери групи А чекали на свій момент, аби вибігти в контр-атаку та поставити крапку в матчі. Так сталось на 73-й хвилині, коли Владислав Шилипа отримав м’яч у карному майданчику суперника, а захисники за ним просто не встигли. Владислав спокійно прийняв м’яч, оцінив ситуацію та з близької відстані пробив під дальню стійку воріт. 3:0 і шансів на боротьбу за очки в матчі вже не залишалося, як і сил у команди КНУКіМУ. Тож цілком логіна перемога фаворита, яку, окрім погоди, зіпсувало ще й три вилучення та сім жовтих карток. Таким чином НАВС одноосібно очолює свою групу, а «Університет культури» ще має непогані шанси на боротьбу за потрапляння до першої трійки кращих команд групи.