«Меркурій» перемагає НУБіПУ та очолює групу Б

2 травня, відбулась гра Першого етапу групи Б змагань з футболу, у чотирнадцятому заключному турі, до команди Національного університету біоресурсів і природокористування завітали однолітки з Київського національного торгово-економічного університет . Гра проходила на полі КНТЕУ.

До заключного матчу у групі Б, обидва колективи підходили у рівному статусі, у команд було порівну залікових балів. А від так результат цього поєдинку був дуже важливий в боротьбі за першу сходинку. Номінальні господарі розвівши мяч в центрі поля одразу на собі відчули пресинг зі сторони суперника, гості не давали вийти в атаку та накривали суперника на  їхній половині поля. Перший удар в сторону воріт був від команди КНТЕУ, на 5 хвилині зі штрафного пробивав Артем Ільченко, мяч пролетів поряд зі стійкою. Господарі відповіли дуже небезпечним моментом, Максим Гида помилився та дав пас на партнера, який перехопив Дмитро Бурлака та намагався перекинути голкіпера який необачно вийшов з воріт, та удару забракло влучності і момент було втрачено. А вже за 10 хвилин Іоан Кравченко марнує мабуть найбільший шанс забити для своєї команди, отримавши передачу яка відрізала всю команду гостей, він не зміг переграти голкіпера якій дуже вчасно вийшов та змусив нападника пробити в нього. На 23 хвилині Артем Ільченко знову отримав право на пробиття штрафного, та на цей раз він його використав, ідеально пробивши в дев’ятку. Забивши гості відчули впевненість та стали атакувати активніше. І вже на 33 хвилині Артем Ільченко робить фантастичний дубль, перехопивши мяч він другим дотиком посилає мяч точнісінько в дальню дев’ятку. Кінцівка тайму була також за гостями, гол на 41 хвилині забиває Максим Гида, він зі своїми партнерами закрутили гарну комбінацію в пас йому залишалося лише пробити у ворота.

Другий тайм почався доволі неочікувано гості які вели 3:0 після першого тайму, побігли в атаку неначе програвали. А господарі перейшли на гру з трьома захисниками трохи наситивши напад, та особливого зиску це не принесло. Денис Балацький мав неабияке бажання відзначитися, спочатку він пробивав з за меж карного але мяч влучив у поперечку, а вже за хвилину після його удару впритул рятує голкіпер, та на 57 хвилині він все ж таки відзначається вчасно відгукнувшись на простріл від партнера та замкнувши його на дальній стійці. А вже за дві хвилини привітання приймав Андрій Гриб який просто таки розстрілював голкіпера впритул після гарного пасу від Дениса Балацького. Господарі спромоглися вийти в атаку силами Артема Лісовського але його простріл ніхто не зміг замкнути. Натомість на 66 хвилині простріл замикає Максим Скрипник який опинився сам та спокійно пробив у кут воріт. В кінцівці зустрічі господарі спромоглися на гол престижу, довга передача на лівий фланг і В’ячеслав Писаревський обробивши мяч пробиває під дальню стійку.

Отож команди закінчили з остаточним рахунком 6:1 на користь КНТЕУ які без особливих зусиль переграють суперника та очолюють групу Б.