Анонс матчів 22.04 - 26.04

Дуже цікава ситуація склалась у групі Б, де одразу три команди мають по 22 набраних очка. «Будівельник» не має шансів опинитися в трійці, але для НУФВСУ-МАУП цей матч дуже важливий і вони не мають права на помилку.

«Медик» демонструє непогану форму у весняній частині сезону, але їм протистоятиме «Меркурій», який залишається одним з головних претендентів на чемпіонство у сезоні. Хіба що недооцінка суперника може зіграти злий жарт із підопічними Олексія Яценко.

Гра з аутсайдером групи А для лідера має принести їм три очки та в шанс вирішити долю першого місця в останньому турі. Чи зможуть кадрові проблеми НАВСу стати на заваді здобуттю перемоги в матчі з «Економістом»?

«Політехнік» гарантував собі місце в трійці групи А, але шансів піднятись вище небагато, та ще й у виїзному матчі проти команди «Меркурій-2».

Чи зможуть хлопці з НУБіПУ реабілітуватись за поразку від «Медика» в минулому турі в матчі проти ще одного з аутсайдерів своєї групи?

Довгоочікуваний фінал розіграшу Кубку з футзалу серед жіночих команд ЗВО, в якому зустрінуться надпринципові суперники. Ви просто мусите завітати в спортивний комплекс НУФВСУ в цей четвер!

«Грінченківці» прагнуть перевершити успіх минулого сезону та в цьому році таки виграти омріяний трофей у фінальному матчі, але на разі на їхньому шляху стоять гравці «Університету культури», які також прагнуть проявити себе під завершення чемпіонату.

Дискваліфікації: Семенюк Олексій, Ширай Дмитро, Коба Владислав, Поштар Олексій, Романюк Сергій 26.04 (всі НАВС).

 

 
22 квітня 2019

 178 переглядів

 
 
123123