Ліга Чемпіонів повертається у столицю!

Вперше за останні 4 роки київське «Динамо» вийшло у груповий етап Ліги Чемпіонів. Вчора у матчі-відповіді раунду плей-офф найпрестижнішого клубного турніру Європи «Динамо» зустрічалось із бельгійським «Гентом». Кияни здобули непоганий результат у першому матчі, тому на рідному НСК «Олімпійському» потрібно було не програти. І динамівці із цим завданням більш ніж впорались, адже вже на 9-й хвилині рахунок відкрив Віталій Буяльський, ефектно забивши п’ятою, а ще до перерви Карлос Де Пена подвоїв команду українського клубу. Матч завершився із рахунком 3:0 на користь киян, а автором третього взяття воріт став Джерсон Родрігес. Таким чином команда Мірчі Луческу стала учасником групового етапу Ліги Чемпіонів сезону 2020-2021 років, а для багатьох гравців цієї команди це буде дебютний виступ в цьому турнірі, з чим команду вітає футбольна студентська спільнота Києва. Це дуже важлива перемога для всього українського футболу та зокрема для фанатів «Динамо», які так скучили за футболом найвищої якості та за тріумфами свого рідного клубу. Разом з «Динамо» до перемог в Лізі Чемпіонів!