«Медики» проходять в чвертьфінал Кубку!

            В 1/8 за кубок Києва серед ВНЗ зійшлися команди НМУ ім. Богомольця та КПІ. Чергова гра вже традиційно відбувалася на мокрому газоні  під невеличким дощем. Такі погодні умови не завадили продемонструвати клубам динамічну та видовищну гру.

            З перших хвилин поєдинку медики перехопили ініціативу, затиснувши ''Політехнік'' у власних воріт, але справа до завершального удару не доходила. Лише на 20-й хвилині Воротинцев Олександр отримав реальний шанс для взяття воріт: вибігши на рандеву з голкіпером, форвард пробив трохи вище воріт. Серед гравців КПІ найпомітнішим був Теребійчук Сергій, який тероризував правий фланг захисту НМУ завдяки активному пресингу та реактивній швидкості. Грізною зброєю ''Політехніка'' стали кутові удари. Після чергового кутового Смоляр Олексій головою поцілив в перекладину. Через кілька хвилин від удару все того ж Олексія гостей врятувала реакція кіпера Войтовича Олега. На перерву команди пішли з нулями на табло, відкладючи забиті м'ячі на другий тайм.
            На 49-й хвилині стрімка контратака медиків завершилася забитим м'ячем. Воротинцев Олександр всеж таки реабілітувався: цього разу Олександр холоднокровно переграв голкіпера, пробивши низом в кут воріт.

            КПІ продовжував створювати небезпечні моменти після стандартів, користуючись численнними помилками та дезорганізованістю центральних півзахисників,  але №1 Войтович Олег продовжував на куражі відбивати все, що летіло в бік воріт. На 59-й гравець ''Політехніка '' Дзюбенко Василь невдало приземлившись зазнав травми та змушений був залишити поле. Останні півгодини матчу виявились надзвичайно напруженими та емоційними. Велика кількість дрібних фолів, словесні перепалки  з арбітром загострювали атмосферу на полі. Граючи на зустрічних курсах команди створювали чимало гольових ситуацій, але не вистачало вирішального пасу та удару. Не реалізувавши 100% шанс за кілька хвилин до фінального свистка КПІ так і не розмочив ворота Войтовича Олега, який вніс дуже вагомий внесок у перемогу своєї команди.
            НМУ ім. Богомольця створив міні-сенсацію, здобувши перемогу на вищоліговим ''Політехніком''. Не зважаючи на перевагу у класі КПІ так і не зміг зіграти в свою гру, будучи змушеним оборонятися протягом більшої частини матчу.

Ярослав Дмитрив

Фотозвіт:  Роман Хоботов

https://vk.com/p.s.fanarik

 
22 жовтня 2015

 718 переглядів

 
 
123123