Студенти ФАСК відзначили свято

Минулого тижня у Міжнародний День Студентства, гравці всіх команд Футбольної асоціації студентів Києва мали змогу долучитися до свята у спортивно-інформаційному Центрі «Парі-матч».

Метою даного свята було привітання всіх студентів з їх Днем та об’єднання спортивної молоді всіх вишів за межами футбольних майданчиків.

Для всіх присутніх була проведена концертна програма, підготовлена Київським університетом імені Бориса Грінченка. Для хлопців співали лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, тим самим створювали драйвову, святкову та, звичайно ж, дружелюбну атмосферу свята. З вітальним словом виступали: Кревський Олександр Євгенович – виконавчий директор ФАСК, Бєлофастова Таїсія Юріївна - проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи КУ ім. Бориса Грінченка; Швець Сергій Володимирович – володар звання «Кращий тренер» від ФАСК і по сумісництву головний тренер КУ ім. Б.Грінченка. Всі вони побажали гравцям гарних студентських років, успіхів у спорті та здійснення всіх планів по життю.

Наприкінці зустрічі відбувся розіграш від інформаційно-спортивного Центру «Парі-матч». У якості нагород були квитки на матч «Динамо-Чорноморець» та сувенірна продукція. Одне питання вікторини, вже за традицією, було поставлене для жіночої половини зали і дівчата знову ж таки підтвердили свої знання в футболі.

Завершився вечір переглядом матчу нашої збірної, яка виборола  право на фінальну частину  до Євро-2016.

Марія Білоцька

 
23 листопада 2015

 862 перегляда

 
 
123123