НУДПСУ впевнено переграє НУБіП України

Свою останню гру першого кола чемпіонату НУБіП України зіграв проти команди-лідера НУДПСУ, котрий вважався беззаперечним фаворитом зустрічі.

Перша хвилина тайму й НУДПСУ  створює 100-відсотковий гольовий момент, але нападник пробив трохи вище воріт. Цей момент став каталізатором для гравців  НУБіПУ, команда розбігалась, почала класно комбінувати на половині суперника. Й за 25 хвилин створила п’ять-шість моментів, в яких для їх реалізації не вистачало зовсім трішки майстерності й везіння.

Але попри всі старання «аграріїв», податківці все ж таки змогли знайти можливість для взяття воріт. Класна діагональ з флангу й один з нападників, прокинувши м’яч грудьми вперед, й тим самим обійшовши захисника, забивай перший гол. А ще через 5 хвилин, після подачі від кутового прапорця, верхову боротьбу знову виграють гравці НУДПСУ й роблять рахунок 0:2. Гра майже вирівнялась, але вже через тиск рахунку, НУБіПУ, не розібравшись в захисті, пропускає 3-й гол. Та все-таки «аграрії» змогли відквитати й забити м’яч «в роздягальню». Перший тайм - 1:3.

Другий тайм обіцяв бути таким же цікавим як і перший, але «податківці» продовжували натиск, в основному продавлюючи захист суперника через фланги. Й це дало свій результат. На 56-й хвилині рахунок став 1:4. Почався відкритий футбол. НУДПСУ зробили результат й хочуть збільшити перевагу, а НУБіПУ  потрібно скоротити відставання.

Безліч атак як на одні, так і на інші ворота. До закінчення зустрічі залишалось 7 хвилин й арбітр матчу, за порушення в карному майданчику з боку воротаря «аграріїв», призначає пенальті, який гравець НУДПСУ не вдалось реалізувати, м’яч «лизнув» поперечину й полетів вище воріт.

До фінального свистка рахунок не змінився, 1:4 на користь НУДПСУ.