Меркурій перемагає "Політехнік"

Зустріч "Меркурія" та "Політехніка" була вкрай важливою для обох колективів. Команда КНТЕУ за будь-яких умов мала здобувати перемогу, щоб продовжити переслідування лідерів чемпіонату. Від КПІ ж очікували набраних пунктів, адже турнірне положення не відповідало статусу колективу.

Рясний дощ та домашній стадіон стали головними козирями "Меркурія". Вже на перших хвилинах Микола Березовський та Демур Мессауд шокували гостей забитими м'ячами. Миколі вдалося перекинути кіпера КПІ з центру поля, вдало скориставшись помилкою на виході. Надалі гравці КНТЕУ повністю володіли ініціативою, не даючи змоги "Політехніку" грати у власну гру. Під завісу першого тайму розрізним пасом Березовського вивели на побачення з воротарем, свій шанс Микола використав, зробивши рахунок 3:0.

Другий тайм практично нічим не відрізнявся від першого: "Меркурій" продовжував створювати момент за моментом, використовуючи швидкі фланги. Наступні голи стали апогеєм незіграності захисту КПІ. Автогол Телестакова Євгена став тому підтвердженням. Та господарі не зупинялися : спочатку Марченко Артем ефектно завершив фланговий простріл, а згодом Дубина Роман буквально завів м'яча у ворота "Політехніка". Але все ж таки на 87 хвилині КПІ забив один гол, Богданов Микола переправив кулястого у сітку після кутового, 6-1.

Меркурій продовжує підтверджувати статус домашньої команди, перетворюючи кожен поєдинок на справжнє видовище.

Ярослав Дмитрив

Фото:   Елена Медведь 

 
23 листопада 2015

 709 переглядів

 
 
123123